Nejbližší program

Divize
sobota 24.9.2022 @ SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko A
FBC LETOHRAD Orel Orlice
4:7
Pardubická liga mužů
sobota 24.9.2022 @ SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko B
FbC Titáni USK Pardubice
2:5
FbK Orlicko-Třebovsko B
ŽSK Třemošnice
3:10
1. liga dorostenců
sobota 24.9.2022 @ SH Na Lapači Vsetín
FbK Orlicko-Třebovsko A
Florbal Vsetín
5:4
FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
FbK Orlicko-Třebovsko A
3:2
3. liga dorostenců - skupina 4
neděle 25.9.2022 @ SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
FbK Orlicko-Třebovsko B
FBK Draci Hořice
9:1
FBC Dobré
FbK Orlicko-Třebovsko B
8:7
Liga starších žákyň - skupina 4
sobota 24.9.2022 @ MSH Hostinné
FBK Kobra Tatran Hostinné
FbK Orlicko-Třebovsko
15:3
FbK Orlicko-Třebovsko
IBK Hradec Králové
0:29
FbK Orlicko-Třebovsko
Finance Novák FBK Jičín
1:4
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4
neděle 25.9.2022 @ Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FbC Skuteč
3:1
FBK Jičín Rumcajsové
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
2:6
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FbC Hradec Králové bílí
3:3
Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4
neděle 25.9.2022 @ Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FbC Skuteč
3:1
FBK Jičín Rumcajsové
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
2:6
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FbC Hradec Králové bílí
3:3
Divize
sobota 1.10.2022 @ SH Skalka Česká Třebová
18:00
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko A
FLORBAL LITOMYŠL
2. liga žen - skupina 4
sobota 1.10.2022 @ SH Domova mládeže Vysoké Mýto
9:00
sobota
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
12:30
sobota
Dynamosport Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
2. liga juniorů - skupina 4
sobota 1.10.2022 @ SH ZŠ Rokytnice v O. h.
9:00
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto
13:45
sobota
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
1. liga dorostenek - skupina 4
sobota 1.10.2022 @ SH Pulická Dobruška
11:20
sobota
Finance Novák FBK Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko
13:40
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
IBK Hradec Králové
Liga starších žáků - skupina 4
neděle 2.10.2022 @ MSH Holice
9:00
neděle
IBK Holice
FbK Orlicko-Třebovsko B
10:30
neděle
FBC Dobruška
FbK Orlicko-Třebovsko B
12:45
neděle
FbK Orlicko-Třebovsko B
Orel Rtyně v Podkrkonoší
14:15
neděle
FbK Orlicko-Třebovsko B
TJ Sokol Jaroměř
Liga starších žáků - skupina 4
neděle 2.10.2022 @ Sportovní areál Jičín
9:00
neděle
Finance Novák FBK Jičín černí
FbK Orlicko-Třebovsko A
10:30
neděle
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko A
12:45
neděle
FbK Orlicko-Třebovsko A
FbC Hradec Králové B
14:15
neděle
FbK Orlicko-Třebovsko A
SOKOLI Pardubice B
Pardubická liga elévů
sobota 1.10.2022 @ SH Chrudim
9:20
sobota
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
10:00
sobota
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
10:40
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Piráti Sokol Chrudim
11:20
sobota
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
12:00
sobota
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
12:40
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Piráti Sokol Chrudim
Pardubická liga elévů
sobota 1.10.2022 @ SH Chrudim
9:20
sobota
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
10:00
sobota
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
10:40
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Piráti Sokol Chrudim
11:20
sobota
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
12:00
sobota
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
12:40
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Piráti Sokol Chrudim
SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF