Nejbližší program

2. liga žen - skupina 4
sobota 10.11.2018 @ Sportovní areál Jičín
FbC Florbalky Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
6:7
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Jičín POHODA TEAM B
2:6
2. liga dorostenců - skupina 4
sobota 10.11.2018 @ ASVA Jaroměř
TJ Sokol Jaroměř
FbK Orlicko-Třebovsko
5:8
FbK Orlicko-Třebovsko
FbC Skuteč
6:4
Liga starších žáků - skupina 4 MODŘÍ
neděle 11.11.2018 @ SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko modří
KM automatik FBK Jičín
3:2
TJ Sokol Dvůr Králové nL
FbK Orlicko-Třebovsko modří
2:5
FbK Orlicko-Třebovsko modří
FbC Hradec Králové B
2:2
FBC Trutnov (DTJ)
FbK Orlicko-Třebovsko modří
1:2
Liga starších žáků - skupina 4 BÍLÍ
neděle 11.11.2018 @ SH ZŠ Rokytnice v O. h.
FbK Orlicko-Třebovsko bílí
TJ Lanškroun
3:9
FBK Piráti Sokol Chrudim
FbK Orlicko-Třebovsko bílí
7:2
FbK Orlicko-Třebovsko bílí
DDM Holice B - MŽ
9:2
Liga elévů - skupina 4
neděle 11.11.2018 @ MSH Litomyšl
12:30
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko
14:40
FbK Orlicko-Třebovsko
FbC Hradec Králové černí
15:30
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
Liga elévů - skupina 4
neděle 11.11.2018 @ MSH Litomyšl
12:30
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko
14:40
FbK Orlicko-Třebovsko
FbC Hradec Králové černí
15:30
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
Regionální liga mužů - skupina 4
sobota 17.11.2018 @ SH ZŠ Rokytnice v O. h.
9:00
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FBC Dobruška
12:00
sobota
Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
FbK Orlicko-Třebovsko
3. liga juniorů - skupina 4
neděle 18.11.2018 @ Multifunkční MSH Skuteč
10:30
neděle
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Kobra Tatran Hostinné
13:30
neděle
FBC Dobré
FbK Orlicko-Třebovsko
Pardubická liga mladších žáků
sobota 17.11.2018 @ MSH Litomyšl
9:40
sobota
HAGA Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
11:10
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
Orel Přelouč
12:40
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
Pardubická liga mladších žáků
sobota 17.11.2018 @ MSH Litomyšl
9:40
sobota
HAGA Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
11:10
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
Orel Přelouč
12:40
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
Pardubická liga přípravek
sobota 17.11.2018 @ Tréninkové centrum Sokol Pardubice
11:30
sobota
Sokol Pardubice C
FbK Orlicko-Třebovsko
12:30
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokol Pardubice B
Pardubická liga přípravek
sobota 17.11.2018 @ Tréninkové centrum Sokol Pardubice
11:30
sobota
Sokol Pardubice C
FbK Orlicko-Třebovsko
12:30
sobota
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokol Pardubice B
SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018