Hlavní partneři

Orlimex CZ

Od svého založení v roce 1999 je skupina ORLIMEX přímým dovozcem a distributorem širokého spektra deskových materiálů.

6_Orlimex_20170922_135412.png
Navštívit web partnera

Od svého vzniku v roce 1999 si společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. vybudovala pevnou pozici a v současné době zastává přední postavení na českém trhu mezi distributory truhlářských, obalových, vodovzdorných i fóliovaných překližek, OSB desek, durelisu, DTD, DVD.

Na základě zvyšujících se požadavků zákazníků na kompletní servis a prodejní sortiment velkoplošných dřevomateriálů se rozhodla společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. v roce 2007 opustit původní skladové prostory v Litomyšli, které již přestaly kapacitně vyhovovat náročným požadavkům trhu a na jaře 2007 došlo k realizaci investice do vlastního obchodního centra v Osíku u Litomyšle, kde společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. začala v polovině července 2007, na ploše více jak 10.000 m2 skladových kapacit, s distribucí dřevomateriálů v širokém kvalitativním sortimentu, rozmanitých dřevinách, formátech, tloušťkách, včetně zřízení nového nářezového centra.

Prestiž společnosti ORLIMEX CZ, s.r.o. je postavena na spokojenosti zákazníka spočívající ve velmi kvalitním a spolehlivém dodavatelském servisu.

Stabilní struktura zahraničních výrobců a současně dodavatelů velkoplošných dřevomateriálů umožňuje společnosti ORLIMEX CZ, s.r.o., jako přímému dovozci (bez prostředníků), garantovat svým zákazníkům jedinečné ceny tohoto typu zboží na českém trhu, včetně nabídky významných slev a bonusů dle odběrového množství.
Strategie společnosti ORLIMEX CZ, s.r.o. je jednoduchá. Spokojený zákazník je pro obchodní společnost ORLIMEX CZ, s.r.o. nejvyšší firemní hodnotou.

Zpět na partnery