Mladší žáci ÚOZápasy

září 2023

FbC SkutečFbK Orlicko-Třebovsko bílí
10:0
ne 24. 9. 2023 9:45 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíSOKOLI Pardubice AKADEMIE
2:7
ne 24. 9. 2023 12:00 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbK Orlicko-Třebovsko bílí
6:2
ne 24. 9. 2023 14:15 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíFbC Exekuce.HK Hradec Králové
3:3
ne 24. 9. 2023 15:45 @ SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo

říjen 2023

TJ Jablonné nad OrlicíFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
ne 8. 10. 2023 9:00 @ SH ZŠ Jablonné n. O., Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříFLORBAL LITOMYŠL
0:0
ne 8. 10. 2023 11:10 @ SH ZŠ Jablonné n. O., Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo
FbK TJ SvitavyFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
ne 8. 10. 2023 12:00 @ SH ZŠ Jablonné n. O., Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíFbC Skuteč
1:9
ne 15. 10. 2023 9:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
FBK Jičín RumcajsovéFbK Orlicko-Třebovsko bílí
5:0
ne 15. 10. 2023 11:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíSOKOLI Pardubice AKADEMIE
1:5
ne 15. 10. 2023 13:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo
TJ Sokol JaroměřFbK Orlicko-Třebovsko bílí
6:9
ne 15. 10. 2023 15:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 2. kolo

listopad 2023

TJ Jablonné nad OrlicíFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
so 4. 11. 2023 9:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modří1. FBC Polička mladší žáci
0:0
so 4. 11. 2023 11:10 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
so 4. 11. 2023 12:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 3. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíTJ Sokol Jaroměř
3:2
ne 5. 11. 2023 10:20 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
Florbal Primátor NáchodFbK Orlicko-Třebovsko bílí
1:5
ne 5. 11. 2023 11:40 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FBK Draci Hořice U13FbK Orlicko-Třebovsko bílí
10:3
ne 5. 11. 2023 13:00 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíOrel Rtyně v Podkrkonoší
2:6
ne 5. 11. 2023 14:20 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 3. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíFBŠ Všestary
0:3
ne 19. 11. 2023 9:40 @ ASVA Jaroměř, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíTJ Sokol Jaroměř
4:5
ne 19. 11. 2023 11:00 @ ASVA Jaroměř, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
Orel Rtyně v PodkrkonošíFbK Orlicko-Třebovsko bílí
5:4
ne 19. 11. 2023 12:20 @ ASVA Jaroměř, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FBK Piráti Sokol ChrudimFbK Orlicko-Třebovsko bílí
1:1
ne 19. 11. 2023 14:20 @ ASVA Jaroměř, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 4. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříFLORBAL LITOMYŠL
0:0
ne 26. 11. 2023 9:00 @ MSH Litomyšl, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 5. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříTJ Jablonné nad Orlicí
0:0
ne 26. 11. 2023 11:10 @ MSH Litomyšl, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 5. kolo
1. FBC Polička mladší žáciFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
ne 26. 11. 2023 12:00 @ MSH Litomyšl, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 5. kolo

prosinec 2023

FbK Orlicko-Třebovsko bílíFlorbal Primátor Náchod
5:1
ne 10. 12. 2023 10:20 @ SH ZŠ Rokytnice v O. h., Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FBC DobruškaFbK Orlicko-Třebovsko bílí
0:2
ne 10. 12. 2023 11:40 @ SH ZŠ Rokytnice v O. h., Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci)FbK Orlicko-Třebovsko bílí
0:3
ne 10. 12. 2023 13:00 @ SH ZŠ Rokytnice v O. h., Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíOrel Přelouč
3:3
ne 10. 12. 2023 14:20 @ SH ZŠ Rokytnice v O. h., Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 5. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříFBC LETOHRAD - Orel Orlice
0:0
ne 17. 12. 2023 10:00 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 7. kolo
FbC Vlci SkutečFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
ne 17. 12. 2023 12:10 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 7. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříTJ Jablonné nad Orlicí
0:0
ne 17. 12. 2023 13:00 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 7. kolo

leden 2024

HAGA PardubiceFbK Orlicko-Třebovsko bílí
2:4
ne 14. 1. 2024 9:40 @ SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíFBŠ Všestary
2:8
ne 14. 1. 2024 11:40 @ SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FBK Piráti Sokol ChrudimFbK Orlicko-Třebovsko bílí
3:1
ne 14. 1. 2024 13:40 @ SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíOrel Rtyně v Podkrkonoší
4:6
ne 14. 1. 2024 15:00 @ SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 6. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříFLORBAL LITOMYŠL
0:0
ne 28. 1. 2024 9:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 10. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříFBC LETOHRAD - Orel Orlice
0:0
ne 28. 1. 2024 10:30 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 10. kolo
TJ Jablonné nad OrlicíFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
ne 28. 1. 2024 12:40 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 10. kolo

únor 2024

FbK Orlicko-Třebovsko bílíFBK Jičín Rumcajsové
1:6
ne 11. 2. 2024 9:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci)FbK Orlicko-Třebovsko bílí
1:2
ne 11. 2. 2024 11:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíFBK Draci Hořice U13
0:5
ne 11. 2. 2024 13:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
Orel PřeloučFbK Orlicko-Třebovsko bílí
4:2
ne 11. 2. 2024 15:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
1. FBC Polička mladší žáciFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
ne 25. 2. 2024 9:40 @ SH ZŠ Jablonné n. O., Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 11. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modříFBC LETOHRAD - Orel Orlice
0:0
ne 25. 2. 2024 11:10 @ SH ZŠ Jablonné n. O., Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 11. kolo
TJ Jablonné nad OrlicíFbK Orlicko-Třebovsko modří
0:0
ne 25. 2. 2024 12:40 @ SH ZŠ Jablonné n. O., Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 11. kolo

březen 2024

FbK Orlicko-Třebovsko modříTJ Jablonné nad Orlicí
– : –
so 23. 3. 2024 9:00 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 13. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko modří1. FBC Polička mladší žáci
– : –
so 23. 3. 2024 10:30 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 13. kolo
FbK TJ SvitavyFbK Orlicko-Třebovsko modří
– : –
so 23. 3. 2024 12:40 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 13. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíHAGA Pardubice
– : –
ne 24. 3. 2024 9:40 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
FbK Orlicko-Třebovsko bílíFBK Draci Hořice U13
– : –
ne 24. 3. 2024 11:00 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
Orel PřeloučFbK Orlicko-Třebovsko bílí
– : –
ne 24. 3. 2024 12:20 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo
FBŠ VšestaryFbK Orlicko-Třebovsko bílí
– : –
ne 24. 3. 2024 14:20 @ SH Hořice, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 8. kolo

duben 2024

FbK Orlicko-Třebovsko modříFBC LETOHRAD - Orel Orlice
– : –
ne 21. 4. 2024 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo
FbC Skuteč - ProsečFbK Orlicko-Třebovsko modří
– : –
ne 21. 4. 2024 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo
TJ Jablonné nad OrlicíFbK Orlicko-Třebovsko modří
– : –
ne 21. 4. 2024 @ Tělocvična TJ Spartak Letohrad, Pardubický přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo