Strži A si zahráli play-off

Strži A si vybojovali účast v play off o postup na MČR starších žáků v Brně. Sice jako papírově nejslabší tým, ale s velkým odhodláním se poprat o dobrý výsledek

FbK Orlicko-Třebovsko A vs Sokoli Pardubice 2:7

(1:2, 1:3, 0:2)

Skvělé utkání ve vysokém tempu, se spoustou krásných akcí a osobních soubojů. Polovinu zápasu jsme drželi relativně krok s velkým favoritem, který nakonec celý turnaj vyhrál. Kluci v tomto zápase předvedli vše, co umí a výsledek odpovídá. Od soupeřů jsme si vysloužili pochvalu a Sokoli postup rozhodně neměli zadarmo.

Branky a asistence: 4:15 Šmétka (Miláček), 21:48 Kvapil (Šmétka).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FBC Skuteč 9:7

(5:2, 3:1, 1:4)

Úvod z říše snů, kdy za necelé čtyři minuty jsme po krásných akcích vedli 4:0. Soupeř se poté dvěma brankami dostal do hry, ale nám se zase podařilo odskočit. Skuteč nic nevzdávala a zejména ve třetí třetině mocně dotahovala. V gólové přestřelce jsme si závěr pohlídali a zaslouženě vyhráli boj o bronz na tomto turnaji. Opět skvělý týmový výkon slavil úspěch.

Branky a asistence: 0:51 Šmétka (Kvapil), 2:33 Kulhavý, 2:43 Kvapil, 3:32 Pohanka (Šimek), 11:28 Kvapil (Šmétka), 20:45 Kvapil (Miláček), 20:58 Kulhavý (Kvapil), 20:59 Miláček (Kvapil), 27:34 Šmétka (Miláček).