Florbaloví partneři

JERSEY 53

Výroba sportovního oblečení a dresů

16_JERSEY53_20201118_191606.jpg
Navštívit web partnera

Na přelomu 80. a 90. let minulého století tomu tak bylo i v případě dvou spolužáků hokejové školy na brněnském Úvoze, kde tehdy ještě Tomáš Vorel a Martin Roupec netušili, že se jednou stanou obchodními partnery a že v hokejovém byznysu zapustí silné, mezinárodní kořeny.
Zatímco Tomáš po škole propagoval tehdy nový týmový sport – florbal, stal se hráčem Brno Bulldogs a byl jedním z prvních florbalových reprezentantů České republiky, Martin setrval u hokeje a oblékl dres hned několika moravských klubů. Setkání po letech ve Skotsku, kde Tomáš vlastnil obchod se sportovním zbožím a kde Martin působil jako trenér mládeže, působilo jako katalyzátor, protože se posléze oba vrátili zpět do České republiky a v roce 2004 společně založili firmu, jejíž hlavní podstatou se stala výroba hokejových dresů na zakázku a dalšího sportovního oblečení.

I v současnosti je výroba dresů primárním zaměřením týmu Jersey 53, který dnes tvoří více než 160 zaměstnanců, ovšem spolu s výrobou sportovních dresů jde ruku v ruce i výroba a design široké škály sportovních doplňků a vybavení, jako jsou čepice, rukavice, bundy, tašky a batohy, osušky a koberce. Specialitou je pak obměňující se nabídka fan předmětů různé cenové kategorie, vyrobených z mnoha materiálů, nejčastěji z PVC, textílií, skla a kovu.

Zpět na partnery