Související zápasy

FbK Orlicko-Třebovsko

Ženy v Pardubicích

Ženy v sobotu 18.3. ve 14:00 odstartovaly další turnaj ve 2. lize žen, tentokrát v Pardubicích.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. HAGA Ladies Pardubice 1:7
(1:2, 0:1, 0:4)

Prvním soupeřem byly holky z HAGA Ladies Pardubice. Zápas byl celkem vyrovnaný, kdy první třetina byla celkem opatrná z obou stran. Bohužel jsme v ní obdržely 2 góly, ale i u nás se podařilo prosadit Lucii Kubištové s asistencí od Daniely Blažkové. Avšak během zápasu se nám už nepodařilo dát další branku, i když jsme měly spoustu možností, tak štěstí nám nepřálo. Soupeř tak vyhrál 7:1, ale nevzdaly jsme to a bojovaly jsme až do konce.

Branky a asistence: 12:51 Kubištová (Blažková D.)

FbK Orlikcko-Třebovsko vs. SK Spartak Slatiňany 7:11
(3:5, 3:3, 1:3)

V 17:30 nás čekal druhý zápas proti SK Spartak Slatiňany. Tento zápas byla taková menší přestřelka. V první třetině jsme ze začátku zápasu daly první branku, a to hráčka Zuzana Horáčková s asistencí Lucie Fárníkové, ale netrvalo tak dlouho a soupeřky během chvilky dorovnaly. Po pár minutách nám soupeřky utekly o 2 další góly, ale my jsme neotálely a dorovnaly stav na 3:3. O to se postarala hráčka Lucie Fárníková. První třetina skončila 3:5 pro Slatiňany. V další třetině jsme znovu zabojovaly a hráčka Lucie Fárníková dorovnala stav na 5:5. Druhá třetina skončila výsledkem 8:6. Ve třetí třetině jsme do toho daly úplně všechno, bohužel to nestačilo a zápas skončil výsledkem 7:11. Soupeřky nám utekly o 4 branky a už jsme to nedokázaly otočit. Bohužel z Pardubic odjíždíme bez jediného bodu.

Branky a asistence: 1:46 Horáčková (Fárníková), 9:53 Fárníková (Konečná), 11:36 Fárníková (Kubištová), 23:33 Fárníková (Blažková D.), 23:44 Fárníková (Horáčková), 27:37 Konečná, 41:00 Fárníková