Související zápasy

Výjezdní utkání žen do Svitav

Ženy tento víkend vyrazily do nedalekých Svitav, kde se utkaly s družstvy FbK TJ Svitavy a Dynamosport Pardubice. Utkání byla velmi zajímavá a v poměrně rychlém tempu.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FbK TJ Svitavy 3:9
(2:1, 0:4, 1:4)

V prvním utkání byl vyzván k souboji poměrně náročný soupeř, naše ženské družstvo nastoupilo do zápasu pouze v 7 hračkách, což byla jedna z věcí, které soupeř značně využil ve svůj prospěch. Zahájení první třetiny bylo z obou stran velmi opatrné, ale během první minuty, se dostal do vedení tým Orlicka. Druhá třetina se bohužel značně nedařila a štěstí bylo na straně Svitav. Po zbytek utkání se hra přelévala ze strany na stranu. Šancí na gól bylo hodně, ale pouze malá část z nich se dokázala prolomit. Orlicko bojovalo až do konce, ale bohužel, na Svitavy nestačilo, a toto utkání skončilo prohrou za stavu 9:3.

Branky a asistence: 0:39 Haitová (Kubištová), 8:11 Fárníková (Blažková), 44:33 Fárníková

FbK Orlicko-Třebovsko vs. Dynamosport Pardubice 4:3
(2:2, 1:0, 1:1)

Po této prohře čekal naše svěřenkyně poněkud tvrdší zápas s Dynamem. Šlo více méně o všechno, hra ze strany Dynama byla pikantnější, co se nedovolených zákroků týče. Hráčky se míčku nechtěly zbavit a bojovaly a bojovaly. Ukázalo se, že Orlicko (i přes četná vyloučení) bylo více zkušenější a hladovější po výhře. Během zápasu byly ženy z Orlicka větší část na útočné polovině než soupeř. Tímto zápasem si naše svěřenkyně zajistily výhru za stavu 4:3 a příště se vydají na poslední utkání do Vysokého Mýta, kde porovnají síly s družstvy FTC Vysoké Mýto a FBC Trutnov (DTJ).

Branky a asistence: 8:14 Konečná, 10:41 Konečná (Horáčková), 27:39 Haitová (Konečná), 31:27 Kubištová (Konečná)