Související zápasy

Výjezd juniorů do Jaroměře

První turnaj po novém roce odehrála kategorie juniorů v Jaroměři. Hráči OT se zde střetli s celky FTC Vysoké Mýto a TJ Sokol Jaroměř

Fbk Orlicko-Třebovsko vs FTC Vysoké Mýto 3:5

(3:1, 0:2, 0:2)

První zápas proti Vysokému Mýtu začali lépe hráči v modro – bílém. V šesté minutě se ze standartní situace prosadil Jakub Ludvíček a na něj navázal Jakub Hlaváček, který proměnil trestné střílení. Těsně před první sirénou sice Vysoké Mýto skórovalo, ale na to dokázal v zápětí zareagovat Lukáš Broulík, který vrátil OT dvoubrankové vedení. Ve druhé třetině měl více střeleckého štěstí soupeř. Vysoké Mýto díky trefám ve 20. a 26. minutě srovnalo skóre. OT mohla jen mrzet spousta neproměněných šancí. Do třetí třetiny se šlo za vyrovnaného stavu, který na svou stranu ve 39. a 40. minutě překlopilo Vysoké Mýto. Hráči OT už se prosadit nedokázali, dvakrát mířili pouze do tyče. Utkání tak skončilo lépe pro Vysoké Mýto v poměru 3:5.

Branky a asistence: 04:56 Jakub Ludvíček (Matěj Matoušek), 11:06 Jakub Hlaváček, 13:32 Lukáš Broulík (Matyáš Kvapil)

Fbk Orlicko-Třebovsko vs TJ Sokol Jaroměř 2:6

(1:1, 0:3, 1:2)

Ve druhém utkání začali lépe hráči Jaroměře, kteří od třetí minuty vedli 1:0. Na to v 6. minutě odpověděl Sebastian Filip, který prostřelil brankáře Jaroměře. Vyrovnané skóre vydrželo až do půlky druhé třetiny, kdy přišlo několik smolných okamžiků pro OT. Jaroměř během šesti minut odskočila do vedení o tři branky. Po několika smolných odrazech a zázračných střelách bekhendem svítilo na tabuli skóre 4:1 ve prospěch Jaroměře. Do třetí třetiny šlo OT s cílem prolomit vlastní střeleckou smůlu. To se povedlo ve 33. minutě zásluhou Matyáše Kvapila. Bohužel pro OT Jaroměř na to ve 34. a 35. minutě zareagovala, a tak konečný stav utkání byl 6:2 z pohledu Jaroměře.

Branky a asistence: 05:02 Sebastian Filip, 32:12 Matyáš Kvapil (Jakub Hlaváček)

Hodnocení trenéra:

Oba zápasy nebyly herně vůbec špatné, a především první zápas si zasloužil minimálně remízu. Bohužel nás celý den trápila koncovka, kde jsme nedokázali úsilí proměnit ve střelené branky a vítězství. Druhý zápas byl hořký v tom, že obdržené branky byly ze skupiny spíše nahodilých nebo šťastných. Přesto všichni hráči bojovali a za to jim patří poděkování.