Související zápas

Dynamosport PardubiceOT
4:11(3:3,0:5,1:3)
čt 27. 10. 2022 20:30 @ SH Skalka Česká Třebová, 2. liga žen - skupina 4, 5. kolo

Večerní dohrávka žen

Zápas, který se měl uskutečnit 1.10. na sportovní hale ve Vysokém Mýtě proti celku z Dynamosport Pardubice, odehrály ženy 27.10. ve večerních hodinách na domácí půdě.

Dynamosport Pardubice vs. FbK Orlicko-Třebovsko 4:11
(3:3, 0:5, 1:3)

V předvečer státního svátku byla na domácí palubovce k vidění dohrávka 5. kola 2. ligy v podání našeho ženského celku. Utkání to bylo vskutku výjimečné, protože se k nám připojily v průběhu let ztracené opory týmu - Kristýna Šedová a Jitka Hajná.

Tým Dynamosport Pardubice dorazil v téměř plném, leč skromném počtu 7+1. My jsme si naopak poprvé v sezóně užívaly luxusu v podobě dostatku střídajících hráček. I přes tento početní rozdíl nastoupily soupeřky do zápasu aktivně a běhavě.

První třetina byla gólově vyrovnaná. Aktivita a chuť do hry staronových posil vnesla do našeho herního projevu čerstvý vzduch a druhou třetinu jsme gólově dominovaly. Holky předvedly, že florbal se stejně jako jízda na kole zkrátka nezapomíná, a připsaly si pěkných pár bodů do kanadského bodování.

Ve třetí třetině jsme soupeřkám dovolily připsat pouze jediný gól a konečné skóre zápasu jsme poprvé v sezóně dokázaly vyhnat nad kulatou desítku - 11:4. Hattrickem se blýskla naše kapitánka Dita Špatenková. Necháme se překvapit, jestli se blýskne i v kuchyni a nachystá nám na příští zápas i výslužku v podobě něčeho sladkého.

Soupeřkám děkujeme za pěkný zápas, který byl jistě atraktivní i pro diváky a fanoušky, kteří se na halu dorazili podívat.

Branky: 00:24 Lucie Fárníková (Kristýna Šedová), 12:23 Dita Špatenková (Lucie Fárníková), 13:52 Jitka Hajná (Klára Konečná), 19:07 Klára Konečná (Jitka Hajná), 19:33 Dita Špatenková (Lucie Kubištová), 20:21 Jitka Hajná (Dana Raisová), 21:28 Lucie Kubištová (Dita Špatenková), 23:21 Kristýna Šedová (Dita Špatenková), 32:27 Klára Konečná, 33:58 Lucie Fárníková (Dita Špatenková), 40:34 Dita Špatenková (Lucie Kubištová)