Těžká zkouška pro muže B

V sobotu 28. ledna se v Pardubicích uskutečnilo 22. kolo Pardubické ligy mužů

ŽSK Třemošnice vs. FbK Orlicko-Třebovsko B ​0:22

(5:0, 7:0, 10:0)

V prvním zápase nás čekal tým z Třemošnice. Tento tým zaujímá druhé místo v tabulce, a tomu bohužel odpovídal i výsledek. Po dvou třetinách soupeř již vedl 12:0 a v poslední třetině ještě dalších 10 gólů přidal. I přesto jsme se nevzdávali a během zápasu jsme si nějaké dobré šance vypracovali. Chyběla tomu ale přesná koncovka, a tak jsme bohužel tento zápas prohráli debaklem 0:22.

SOKOLI Pardubice Excellent C vs. FbK Orlicko-Třebovsko B​ 14:1

(4:0, 6:1, 4:0)

V druhém zápase nás čekal domácí tým Sokoli Pardubice a navíc první tým z tabulky. Do zápasu jsme nevstoupili špatně a v hned v první minutě jsme si vypracovali šanci a trefili tyčku. Pak už nás ale začínala trápit únava, začali polevovat a první třetinu jsme prohráli 0:4. Ve druhé třetině soupeř přidal ještě další branky. Ve 22. minutě byl soupeř vyloučen za sekání a v čase 22:05 přesilovou hru využil Václav Vondráček. V dalším průběhu zápasu jsme mohli přidat ještě další branky, ale stejně jako v předchozím zápase nás trápila koncovka. Zápas skončil výsledek 1:14.

Branky a asistence: 22:05 Václav Vondráček

Sestava: Marek Koukal (G), Jakub Hrdlička (G), Lubomír Motl, David Hladký, Jakub Kadrman, Antonín Hubálek, Matěj Kovář, Tomáš Tölg, Radim Urban, Václav Vondráček, Matěj Švíř