Strži A vezou dvě výhry z Litomyšle

Strži A byly o víkendu 100%

FbK Orlicko-Třebovsko A Florbal Primátor Náchod - 5:1
(1:0, 1:0, 3:1)

Krásné utkání, které sneslo ty nejpřísnější měřítka. Ve vyrovnané 1. třetině zvonily tyče na obou stranách, nám se naštěstí podařilo rozvlnit síť jako první a jít do vedení. Ve 2. třetině jsme byli lepší a náskok navýšili. Do 3. třetiny jsme vstoupili skvěle a navýšili svůj náskok až na 5:0 a soupeř pouze těsně před koncem korigoval. Skvělý výkon celého týmu v těžkém utkání.

Branky: Kulhavý (Miláček), Miláček (Kulhavý), Plašil (Miláček), Kulhavý (Miláček), Šimek (Langr).

FbK Orlicko-Třebovsko ASokoli Pardubice B - 7:0
(1:0, 3:0, 3:0)

Zápas na jednu branku. V 1. třetině jsme pálili jednu šanci za druhou a i díky skvělému výkonu brankáře Pardubic to bylo pouze 1:0. Náš nápor v dalších třetinách ještě zesílil a skóre jsme postupně navyšovali. Byl to prakticky souboj našich hráčů se soupeřovým gólmanem, který nám dělal velké problémy. Šancí bylo na 20 gólů.

Branky: Miláček (Krčál), Plašil (Kulhavý), Miláček (Kulhavý), Plašil (Kvapil), Plašil (Miláček), Krčál (Kvapil), Plašil (Miláček).

Hodnocení trenéra:

Velká spokojenost, vezeme dvě výhry a dostali jsme pouze jeden gól. Týmově jsme zvládli přehrát těžkého soupeře z Náchoda, proti Pardubicím jsme předvedli spoustu krásných akcí.“