Související zápasy

Strži A uhájili 1. koš

Strži A se vydali v neděli 22.1. na turnaj do Pardubic s cílem udržet 1. koš, což se podařilo!

FbK Orlicko-Třebovsko A – Florbal Litomyšl - 5:1
(3:1, 2:0)

Zasloužené vítězství díky týmovému výkonu, nasazení všech hráčů a obětavosti. Tentokrát o vítězi nebylo pochyb.

Branky a asistence: 1:12 Šmétka (Kvapil), 3:19 T. Pohanka (Pospíšil), 8:15 T. Pohanka (Marek), 18:09 Kvapil (Kulhavý), 21:54 Kvapil (Miláček).

FbK Orlicko-Třebovsko A – FbC Hradec Králové A - 1:4
(1:2, 0:2)

Nejlepší utkání dne, kde jsme vzdorovali favoritovi. Dlouho jsme drželi stav 1:2 a dokonce nevyužili několik svých šancí. V závěru jsme sice ještě 2x inkasovali, i přesto tento zápas snesl nejpřísnější měřítko.

Branky a asistence: 3:55 Šmétka (Miláček).

FbK Orlicko-Třebovsko A – FBC Skuteč - 4:1
(1:1, 3:0)

Vstup do utkání se nám nevydařil, soupeř byl důraznější a všude dříve. Naštěstí nás inkasovaný gól probudil a postupně jsme vyrovnávali hru i skóre. Druhý poločas byl již v naší režii. Mnoho pěkných akcí ještě zůstalo nevyužito.

Branky a asistence: 7:21 Šmétka, 12:14 Kubíček, 12:58 Miláček (Šmétka), 19:45 Miláček (Šmétka).

FbK Orlicko-Třebovsko A – Sokoli Pardubice - 0:4
(0:3, 0:1)

Bohužel nám došly síly a soupeř nás jasně přehrával celý 1. poločas. Po změně stran se hra trochu vyrovnala a určitě jsme měli šance na vstřelení gólu, což se nám však nepodařilo. Prohra je zasloužená.

Branky a asistence:

Hodnocení trenéra:

Skvělé zápasy v 1. koši, kde budeme pokračovat i příště. Práce celého týmu byla příkladná. Těším se na další turnaje a gratuluji k předvedené hře a výsledkům.“