Strži A tentokrát bez vítězství

Strži A v neděli 12.2. bojovali ve Skutči. Výkon podali statečný a obětavý, ale na udržení 1. koše to nestačilo

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FBK Jičín černí 2:2

(1:1, 1:1)

Dramatické utkání, plné osobních soubojů a ve vysokém tempu. Naši kluci šli do vedení, soupeř skóre otočil, ale nám se podařilo vyrovnat. Závěrečný tlak soupeře jsme přečkali a zaslouženě remizovali.

Branky a asistence: 3:39 Pospíšil (Borek), 20:06 Šmétka (Kvapil).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FBC Skuteč 2:4

(2:3, 0:1)

Další dramatické utkání, ve kterém byl soupeř stále o branku vpřed. Za stavu 2:3 jsme neproměnili své šance, čehož využil soupeř a pečetil na 2:4. Remíza by tomuto utkání slušela.

Branky a asistence: 7:17 Šmétka (Pohanka), 9:59 Šmétka (Kulhavý).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs Sokoli Pardubice 3:9

(1:5, 2:4)

Zápas „blbec“, ve kterém nám spadlo do branky vše, co hráči Sokola nahodili do brankoviště. Utkání bylo brzy rozhodnuté, tak se soupeř dostal do pohody a my jsme odvraceli nepopulární „desítku“.

Branky a asistence: 0:51 Šmétka, 14:44 Miláček, 21:16 Šmétka (Kvapil).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FbC Hradec Králové A 1:6

(1:2, 0:4)

Kluci bojovali z posledních sil, ale s fyzicky vyspělejším soupeřem to stačilo pouze na poločas. Hráči z Hradce nás zlomili ve 2. poločase a zápas dovedli do pohodového výsledku.

Branky a asistence: 4:22 Miláček (Kubíček).