Další turnajová cesta vedla do města Polička. Jak se stržům A dařilo?

FbK Orlicko-Třebovsko A vs. 1. FBC Polička 3:2
(2:1, 1:1)

Vyrovnaná hra, v koncovce jsme byli důraznější.

Branky a asistence: 6:40 Pospíšil (Šmétka), 8:40 Šmétka (Kulhavý), 15:13 Šmétka (Miláček)

FbK Orlicko-Třebovsko A vs. FLORBAL LITOMYŠL 4:2
(2:0, 2:2)

Do zápasu jsme vstoupili výtečně, a kdyby bylo poločasové skóre 5:0, nikdo by se nemohl divit. Bohužel to bylo „pouze“ 2:0. Soupeř ve druhém poločase rychle srovnal skóre a začínalo se od začátk. Nicméně se nám podařilo opět odskočit o dva góly a udržet stav až do konce.

Branky a asistence: 1:06 Kubíček (Kulhavý), 6:44 T. Pohanka (Borek), 13:21 T. Pohanka (Šmétka), 17:06 Šmétka (Pospíšil).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs. FTC Vysoké Mýto 3:1
(0:1, 3:0)

Dobývání vysokomýtského gólmana. V 1. poločase jsme se v útoku nedokázali gólově prosadit, což se podařilo ve 2. poločase a brali jsme zaslouženou výhru.

Branky a asistence: 12:57 T. Pohanka (Borek), 19:18 Šmétka (Kvapil), 21:30 Šmétka (M. Pohanka).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs. FBC Hradec Králové B 4:3
(2:1, 2:2)

Opět vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli stále o krok vepředu. Nicméně soupeř trestal každou naši chybičku. Zápas byl napínavý až do posledního hvizdu rozhodčího.

Branky a asistence: 1:45 Pospíšil (Borek), 3:50 Šmétka (Kvapil), 13:40 Šmétka (Kvapil), 19:36 Šmétka.

Hodnocení trenéra: „Výsledkově a herně vydařený turnaj. Zaslouženě se podíváme do 1. koše. Jeden z cílů letošní sezóny je splněn. Pěkný kolektivní výkon, zazářili Tom Pohanka a Matěj Šmétka. Jen tak dále…“