Související zápasy

FbK Orlicko-Třebovsko

Strži A si užili domácí turnaj

Strži A v neděli 5. 3. bojovali na domácí půdě. Dvě výhry a dvě prohry jsou pěkné vysvědčení a pohodové obhájení 1. koše.

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FBC Skuteč 5:4
(4:2, 1:2)

Tradičně dramatické a vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli lepší, ale nepodařilo se nám gólově odskočit. Soupeř, i díky šťastným gólům, byl stále v kontaktu. Když už to vypadalo na dělbu bodů, napřáhl Kuba Krčál od poloviny hřiště a vymetl šibenici. A mohli jsme slavit…

Branky a asistence: 4:25 Šmétka (Miláček), 6:35 vlastní, 7:16 Šmétka (Krčál), 9:52 Šmétka (Kvapil), 19:51 Krčál (Kulhavý).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FbC Hradec Králové A 1:2
(0:1, 1:1)

Skvělé utkání z naší strany. Při troše štěstí mohlo být skóre obráceně. Pro soupeře vydřené vítězství, z naší strany skvělý kolektivní výkon, obrovské nasazení a nebezpečné brejky. Chyběl kousek.

Branky a asistence: 16:07 Šmétka (Miláček).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs Sokoli Pardubice 2:5
(0:3, 2:2)

Po výborném výkonu proti Hradci jsme si asi mysleli, že Pardubice zvládneme. Soupeř nás vrátil na zem hned v 1. minutě, kdy dvakrát skóroval. Do poločasu to bylo 0:3, a bylo po zápase. Druhý poločas jsme herně i gólově vyrovnali, ale to již bylo pozdě.

Branky a asistence: 16:01 Kvapil (Vašek), 19:48 Šmétka.

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FTC Vysoké Mýto 5:3
(5:2, 0:1)

V tomto zápase jsme dobře zahájili, a do stavu 4:0 nebylo co řešit. Soupeř se díky laciným brankám dostal do hry. Nám se přestalo dařit v koncovce a málem bylo drama. Vítězství z naší strany mělo být určitě přesvědčivější.

Branky a asistence: 1:11 Šmétka (Kvapil), 1:17 Miláček (Kvapil), 3:15 Miláček (Kvapil), 6:15 Šmétka (Kvapil), 7:42 Šmétka (Kvapil).

Hodnocení trenéra:

Pohodový domácí turnaj, ve kterém jsme s přehledem udrželi 1. koš. Střelecky se opět dařilo našemu hlavnímu sniperovi Matěji Šmétkovi, kterému vzorně sekunduje hlavní nahrávač Tonda Kvapil. Tým odvedl skvělou práci v obraně, v útoku nám ještě kolikrát chybí klid v koncovce či překvapivá finální přihrávka. Nicméně hrajeme vyrovnané zápasy s nejlepšími týmy našeho kraje, za což si kluci zaslouží velkou pochvalu! Děkuji našim dorostencům za pomoc s pořadatelstvím.“