Strži A bodovali v Náchodě

Strži A se v neděli 19. 3. vydali do Náchoda, kde hráli svá utkání ve 2. koši

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FTC Vysoké Mýto 2:2

(0:2, 2:0)

Do zápasu jsme nevstoupili dlle našich představ, nic se nám nedařilo, míček nás neposlouchal. Soupeři stačilo bojovat a být agresivní. Z poločasového výsledku 0:2 jsme sice vyrovnali na 2:2, ale bylo to hodně utrápené.

Branky a asistence: 15:23 Šmétka (M. Pohanka), 18:25 Borek (T. Pohanka).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs Florbal Litomyšl 0:3

(0:2, 0:1)

Pokud jsme si mysleli, že horší než proti Mýtu to být nemůže, tak jsme se mýlili. V tomto utkání jsme byli všude pozdě, nedali si přesnou přihrávku a branku soupeře ohrožovali jen sporadicky a z těžkých pozic. Soupeři stačilo pár střel a dovedl utkání do pohodového vítězství.

Branky a asistence:

FbK Orlicko-Třebovsko A vs Florbal Primátor Náchod 4:0

(0:3, 2:2)

Když se nedaří kombinace, musí se alespoň bojovat. Kluci si to vzali k srdci a začali makat jeden za druhého, a týmovým výkonem přejeli Náchod. Ještě 1. poločas jsme se trápili v koncovce, ale ve 2. poločase vše odšpuntoval Tomáš Pohanka, ke kterému se přidali další střelci a zápas zakončili exhibiční kombinací do prázdné branky po ose Kvapil-Šmétka-Miláček. Zde museli zatleskat i hráči soupeře.

Branky a asistence: 13:38 T. Pohanka (Kubíček), 14:50 Šmétka (Kvapil), 16:29 Šmétka (Kvapil), 19:56 Miláček (Šmétka).

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FBŠ Všestary 4:1

(2:0, 2:1)

Nejnebezpečnější soupeř nedělního dne, který už se viděl v 1. koši (stačila mu remíza). Naši kluci naštěstí nepolevili v bojovnosti, dokázali se prosadit v koncovce, Patrik Marek tygřími skoky likvidoval šance soupeře, a bylo z toho jasné vítězství 4:1. Sladká tečka na závěr.

Branky a asistence: 5:43 Šmétka, 7:15 Šmétka (Miláček), 13:32 Šmétka, 17:50 Borek (M. Pohanka)

Hodnocení trenéra:

„Posledních 14 dní jsme toho moc nenatrénovali a bylo to znát. Prali jsme se sami se sebou, nic nám nefungovalo. Musím smeknout před kluky, kteří se semkli a nakonec ubojovali krásné 2. místo. Když se daří, baví to každého, ale tento turnaj byl o morálce a kluci obstáli na výbornou. Moc si toho vážím a jsem na kluky pyšný.“