Související zápasy

FbK Orlicko-Třebovsko
18_20221019_224620.jpg
557_20231027_165839.jpg

Šest zápasů a první prohra starších žákyní

V sobotu 14.10.2023 se na domácí palubovce představilo jedna z dívčích kategorií, a to starší žákyně.

První kolo v lize naše holky zvládly za plný počet bodů a pokračovat v tom byl jeden z cílů. Úvodní zápas dne proti FBC Dobruška skončil naší výhrou 11:7. Skóre jsme otevřely hned v 18 vteřině, natož velmi rychle odpověděly hosté a to hned třemi brankami. Góly přibývaly na obou stranách a ke konci první poloviny bylo vyrovnáno. Od jedenácté minuty zápasu jsme branky vstřelovaly pouze my. Chvilkové zaváhaní na konci zápasu, dalo možnost upravit soupeřkám skóre, to ale k obratu v jejich prospěch nestačilo. 

V druhém zápase jsme narazili na tým FBK Kobra Tatran Hostinné. První gól vstřelila Eliška Mačátová a výstižně řečeno platí, že "první vyhrání z kapsy vyhání". V této polovině zápasu jsme již moc prostoru nedostaly a holky z Hostinného vstřelily hned 4 branky. V průběhu zápasu jsme se dokázaly přibližovat na dva góly (2:4, poté i 4:6), ale Hostinné mělo pořád převahu a zápas skončil naší první prohrou 5:9.

Závěrečný zápas dne jsme sehráli proti Orel Rtyně v Podkrkonoší. V tomto zápase kralovala čtyřmi góly Šárka Stolínová, třemi góly Karolína Melicharová, dva přidala Petra Čečotková a po jednom gólu k naší výhře pomohla ještě Karolína Řehořová a Simona Stojanová. V zápase jsme určovaly tempo, chuť dát góly byla vidět i z pohledu nedůsledného bránění, kdy Rtyně měla možnost 5x skórovat. Naštěstí náskok jsme si udržely a radovaly se z výhry 11:5.