Nově sehraný tým mužů B bohužel nestačil na tým z Pardubic a Poličky.

1. FBC Polička vs. FbK Orlicko-Třebovsko B 3:2
(1:1, 2:0, 0:1)

Po prvním bodě v sezóně jsme byli nabytí pozitivní energii a těšili jsme se, že uloupíme další
body soupeřům. První zápas s Poličkou byl opatrný od obou týmů a čekalo se na první gól ,
který bohužel vstřelil soupeř. Náš tým na gól rychle odpověděl po krásné individuální akci Martina
Rybky. Po druhé brance náš hráč Michal Fafílek nechal promluvit své emoce a byl vyloučen na 2+10min za nesportovní chování. Soupeř této výhody využil a navýšil stav na 3:1. Ve třetí třetině,  jsme soupeře tlačili na jeho hrací polovinu a podařilo se nám snížit na 3:2. Závěr zápasu byl plný emocí. Soupeř nám daroval dvě přesilové hry, které jsme bohužel nevyužili. Zápas pro nás skončil bez bodu a se zraněným Antonínem Hubálkem.

Branky a asistence: 13:44 Martin Rybka, 36:05 Matyáš Pinkas (Lubomír Motl)

FbK Orlicko-Třebovsko B vs. Marilan Pardubice 3:7
(1:1, 1:3, 1:3)

Vstup do druhého zápasu se nám nepovedl a hned v první minutě soupeř skóroval. Za chvíli přišla odpověď od našeho týmu, kdy Lubomír Motl srovnal na 1:1. V první třetině jsme měli míček více pod kontrolou, ale chyběly přesné střely na pardubickou bránu. Ve druhé třetině, po vyloučení
Daniela Kunsta za hrubost, jsme byli potrestáni gólem. Hra byla vyrovnaná, ale bohužel jsme vstřelili v každé třetiny, pouze jeden gól. Hra byla nahoru dolu a hodně fyzicky náročná. Přibývalo více zraněných hráčů a zlomených hokejek, v našich řadách.

Branky a asistence: 01:54 Lubomír Motl (Vojtěch Vondra), 27:33 Tomáš Tölg, 30:34 Matouš Neugebauer (Martin Rybka)

Z Poličky nevezeme žádné body, jen raněné. Všem přeji brzké uzdravení a těším se 6.11  „doma“ proti SK Spartak Slatiňany a Orel Přelouč.