Související zápasy

Retro víkendová liga žen na Skalce

V rámci speciálního retro víkendu se v neděli 12. února na domácí půdě uskutečnilo 28. kolo ligy žen.

FbK Orlicko Třebovsko vs. FBK Jičín POHODA TEAM B 4:9
(0:3, 2:4, 2:2)

V prvním zápase jsme se postavily proti týmu z Jičína. Věděly jsme, že to bude náročný zápas. První třetina nezačala vůbec dobře a tím patřila výhradně soupeřkám. Ve druhé třetině jsme dokázaly alespoň dvěma góly vymést pavučinu nepoddajné brankářce soupeřek. Poslední třetina byla vyrovnaná, bojovaly jsme, ale bohužel vítězství patřilo soupeřkám.

Branky a asistence: 27:38 Klára Konečná (Daniela Blažková), 28:56 Klára Konečná (bez asistence), 37:49 Lucie Kubištová (bez asistence), 41:47 Lucie Fárníková (Lucie Kubištová)

FbK Orlicko Třebovsko vs. FbC Skuteč 6:8
(1:2, 2:5, 3:1)

Do druhého zápasu jsme vstoupily s chutí vyhrát. Na výpomoc nám totiž přišla Renáta Typlová. Celému týmu tím dodala ještě větší odvahu. Zápas se odehrával v rychlém tempu. Góly padaly do branek na obou stranách. První třetina skončila 1:2 pro soupeřky. Druhou třetinu ovládly také soupeřky, ale zápas byl pořád v tempu tam a zpět. Poslední třetinu jsme bojovaly co nám síly stačily, ale bohužel už jsme nedokázaly dohnat stav k výhře.

Branky a asistence: 3:43 Lucie Fárníková (Lucie Kubištová), 24:05 Aneta Bednářová (Lucie Kubištová), 26:33 Aneta Bednářová (Dana Raisová), 30:48 Renáta Typlová (Aneta Bednářová), 33:44 Dana Raisová (Klára Konečná), 36:52 Aneta Bednářová (Lucie Kubištová).

Komentář Sáry Zwesperové: „OT slaví 20 let od založení. I když se nám nepodařilo vyhrát, myslím, že jsme bojovaly statečně a v rámci oslav, jsme si zápasy užily a bylo nám ctí, odehrát je v retro dresech. Věřím, že se na nás štěstí příště usměje. Děkujeme všem zúčastněným a přejeme celému týmu OT mnoho dalších úspěšných let."