Související zápasy

První výjezd mužů B

Muži B poprvé vyjeli vyzkoušet jinou halu a to v Rokytnici v Orl.horách, kde se utkali proti týmům z Letohradu a Chrudimi. Jak se jim dařilo v obou zápasech?

FBC LETOHRAD Orel Orlice C vs. FbK Orlicko-Třebovsko B 5:3
(3:1, 1:1, 1:1)

Vstup do zápasu s LETOHRAD Orel Orlice C bohužel moc nevyšel a po 13 minutách jsme prohrávali 3:0. Bylo to způsobeno zejména nesehraností, což je pochopitelné u nově vzniklého mužstva. Před koncem první třetiny snížil junior Luboš Kovář po hezkém gólu z brejku. Druhá třetina byla už mnohem lepší, měli jsme více ze hry a Vojta Vondra snížil v přesilovce na 2:3. Bohužel chvilku potom přišel gól soupeře. Ve třetí třetině soupeř navýšil vedení na 5:2. Tonda Hubálek zvládl snížit na 5:3, ale víc nám toho soupeř posílený hráči z A mužstva nedovolil.

Branky a asistence: 14:41 Luboš Kovář, 22:18 Vojtěch Vondra (Tomáš Tölg), 40:55 Antonín Hubálek (Daniel Kunst)

FbK Orlicko-Třebovsko B vs. FBK Piráti Sokol Chrudim 3:3
(0:1, 2:1, 1:1)

Vstup do druhého zápasu zase nevyšel podle představ. Po první třetině jsme prohrávali 1:0. V druhé třetině jsme byli dominantní a rychle srovnali po gólu Tondy Hubálka na 1:1. Měli jsme dost příležitostí na to dostat se do vedení, ale gól vstřelili hráči z FBK Piráti Sokol Chrudim. Naštěstí jsme po druhém gólu Tondy Hubáčka ještě před koncem druhé třetiny srovnali. Ve třetí třetině jsme soupeře skoro k ničemu nepustili a přestříleli jsme ho 11:3. Ale byl to soupeř kdo se 4 minuty před koncem ujal vedení. Tlak jsme měli obrovský, a proto si soupeř často pomáhal fauly. Minutu a půl před koncem byl hráč soupeře vyloučen za sekání. V přesilovce jsme si vytvořili několik gólových příležitostí a jednu z nich dokázal proměnit pět sekund před koncem Luboš Kovář. I přes převahu v zápase jsme nakonec byli rádi za první bod v sezóně.

Branky a asistence: 16:56 Antonín Hubálek (Daniel Kunst), 28:31 Antonín Hubálek (Daniel Kunst), 44:55 Luboš Kovář (Vojtěch Vondra)