Související zápasy

První lednové klání dorostenců

První utkání nového roku čekala na dorostence 13.1. v nedaleké Dobrušce. Jak se jim dařilo?

FbK Orlicko -Třebovsko B vs. FBC Dobruška 5:7
(1:4, 3:1, 1:2)

Naši sestavu trochu potrápila marodka. To se projevilo i na naší hře. Od začátku utkání jsme nestíhali soupeři a rychle jsme prohrávali 3:0. Když se nám podařilo vstřelit branku, soupeř rychle odpověděl a my jsme po první třetině prohrávali 1:4. Hned na začátku druhé třetiny jsme opět inkasovali a stav byl už kritický 1:5. Zlepšili jsme hru a zvýšili nasazení. Podařilo se nám snížit a přiblížit se na rozdíl jednoho gólu. Druhá třetina končí 4:5. Hned po dvaceti vteřinách v třetí třetině, se nám podařilo vyrovnat na 5:5. V tu chvíli soupeř z Dobrušky nevěděl, co má hrát. V třicáté první minutě jsme mohli jít do vedení, ale Láďa Miláček místo střely provedl nesmyslný „blafák“ a soupeř mu míček odebral. Tato branka mohla znamenat vedení a i psychickou výhodu proti soupeři, který přišel o velmi slibný náskok. No ale nestalo se a jak se říká nedáš - dostaneš. Hned z protější akce jsme dostali gól a za další minutu další, který upravil konečný výsledek na 5:7 v náš neprospěch.

Nejproduktivnější hráči ze strany OT v tomto utkání byli Láďa Miláček 2+0 a Petr Plašil 1+1 bodů.

Branky a asistence: 13:21 Tadeáš Štarha, 18:34 Ladislav Miláček (Petr Plašil), 19:14 Petr Plašil (Petr Marhold), 22:22 Ondřej Plašil (Jan Vaňous), 30:23 Ladislav Miláček

TD - IS IBK Holice vs. FbK Orlicko -Třebovsko B 7:4
(4:2, 1:2, 2:0)

Do utkání proti Holicím, jsme nastoupili ještě se svěšenými hlavami po nevydařeném obratu s Dobruškou. První tři minuty jsme hráli vcelku vyrovnaný florbal. Nicméně i přes naši snahu se nám nepodařilo vstřelit branku a udělali jsme opět „malé“ chyby v nepokrytí hráče před naši brankou a obdrželi tak čtyři góly během tří a půl minuty. Nicméně naše první lajna zabojovala a dokázala do konce první třetiny dát dva góly. Druhá třetina začala opět naším tlakem a my jsme se dostali na rozdíl jednoho gólu na stav 3:4. V druhé části jsme ještě jednou inkasovali ale i jeden gól dali. Končili jsme po velmi nevydařené první třetině za stavu 4:5 v náš neprospěch. Ve třetím dějství nám soupeř již nic nedovolil a navíc přidal další dva góly, které rozhodly o utkání. Naši hráči již nenašli sílu ke zvrácení nepříznivého výsledku.

Nejproduktivnější hráč i ze strany OT v tomto utkání byli Ondřej Plašil 2+1 a Láďa Miláček 1+2.

Branky a asistence: 10:50 Ladislav Miláček (Ondřej Plašil), 13:48 Ondřej Plašil, 21:18 Ondřej Plašil (Ladislav Miláček), 29:29 Petr Plašil (Ladislav Miláček)

Hodnocení trenéra:
  „V Dobrušce se nám tolik nevedlo. Nicméně ke všem zápasům naši kluci přistoupili zodpovědně a hráli i občas na pokraj svých sil.“