Související zápasy

Plný bodový zisk pro dorostence

Liga, kde diváci mohli vidět hned 24 vstřelených gólů z florbalek Orlicka.

V sobotu dorostenci zahájili dvěma zápasy nejvyšší celostátní ligy Retro víkend připomínající 20 let od založení klubu. Začátek byl velmi vydařený. První, pro nás doposud neznámý soupeř FBC Slovácko, nedokázal našim chlapcům vzdorovat. Od první minuty jsme předváděli kombinační florbal plný gólů, který se musel všem přítomným líbit. Konečné skóre se vyšplhalo na 15:1. Do druhého zápasu s FBC GYMNÁZIUM Český Těšín jsme vstoupili dost laxně. Nejspíš to bylo způsobeno předchozí vysokou výhrou, ale po první třetině jsme si vše vyjasnili a následné zlepšení hry přispělo ke druhému vítězství se skóre 9:4.

Komentář trenéra: Každým zápasem získáváme potřebné zkušenosti. Se Slováckem padaly góly po hezkých kombinacích, což mě těší. Českému Těšínu jsme vrátili prohru z minulého kola a dnes jsme slavili úspěch my. Máme skvělý tým, který se chce stále posouvat a z toho mám úsměv na tváři (ale neříkejte to klukům?)."