SnipersOT
9:3(0:0,3:0,6:3)
so 9. 9. 2023 18:00 @ SH TJ Spartak Třebíč, Divize, 1. kolo

Mužům A se první výjezd v sezoně příliš nepovedl

Muži A se v sobotu vydali na svůj první zápas v sezoně 23/24, domů si bohužel body nepřivezli.

FbK Orlicko - Třebovsko vs Snipers Třebíč 3:9

V Sobotu 9.9 se tým mužů vydal na své první soutěžní utkání do Třebíče. Skrze neúčast v poháru se pro nás jednalo o první ostré soutěžní utkání v této sezóně, avšak první třetina tomu neodpovídala a my byli aktivnějším týmem a pouze naše střelecká nemohoucnost zapříčinila že po 1. třetině se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhá třetina bohužel přinesla naše častá vyloučeni a zkušený soupeř z toho těžil a dokázal vsítit tři góly. Poslední třetinu jsme začnuli rychlým gólem a snahou dorovnat skóre což tým Třebíče pokaždé zhatil rychlou odpovědí na naše góly. Konec zápasu se hrál z naši strany už vabank a skóre se zastavilo na konečných 9:3 pro domácí Třebíč. V tomto utkání jsme rozhodně nehráli druhé housle a byli jsme zdatnými soupeři, ovšem ve hře máme stále určitě nedostatky, na kterých musíme zapracovat. Šanci na nápravu máme už tuto sobotu od 18:00 na domací palubovce kdy přivítáme Hippos ze Žďáru nad Sázavou.

branky a asistence: 40:12 Patrik Jurco (Matyáš Holub), 43:33 Aleš Rozlývka (Tomáš Martinásek),  49:09 Petr Stolín (Jan Machatý)