Související zápasy

Mužstvo B prolomilo smůlu

Po několika zápasech kdy se moc nedařilo jsme si konečně připsali 3 body za zápas a to hned dvakrát.

SK Spartak Slatiňany vs. FbK Orlicko-Třebovsko B 5:6
(1:3, 0:2, 4:1)

V prvním zápase se Slatiňany zahájil střeleckou sezónu konečně i náš nejstarší hráč Jan Nešpor. Nezaostal ani hlavní střelec týmu Vojta Vondra, kterému při gólu opět pomohlo štěstí při jeho tzv. ,,plašmušce" do soupeřovy brány. Hned na úvod třetí třetiny jsme vstřelili gól na 6:1, ale nechtěli jsme soupeři způsobit psychické trauma a chtěli trochu zdramatizovat hru, aby nám fanoušci neusnuli. Do konce hry jsme nechali snížit brankový náskok na 6:5 a za tohoto stavu zápas skončil.

Branky a asistence: 05:09 Jan Nešpor (Vojtěch Vondra), 06:00 Martin Rybka (Tadeáš Vaněk), 12:37 Tadeáš Vaněk (Martin Rybka), 15:21 Tadeáš Vaněk (Martin Rybka), 21:01 Vojtěch Vondra (Daniel Kunst), 30:59 Aleš Rozlívka (Jiří Vaňous)

FbK Orlicko-Třebovsko B vs. Orel Přelouč 6:5
(1:3, 3:1, 2:1)

Druhý zápas proti týmu z Přelouče byl o něco více dramatický. Hra byla velice vyrovnaná. První třetina končila za stavu 1:3. Druhá třetina byla v režii nejmladších hráčů, kteří dominovali svojí přesností do brány. Třetí třetina byla asi nejzajímavější, kdy za stavu 6:5 odvolal soupeř brankáře a vznikli příležitosti zakončit do prázdné brány. Muži B však tyto šance překazili a mohli si tak připsat druhé vítězství. Doufejme, že jsme těmito zápasy nastartovali vítěznou linii.

Branky a asistence: 04:23 Martin Rybka (Tomáš Tölg), 22:58 Jiří Vaňous (Aleš Rozlívka), 24:50 Tadeáš Vaněk (Martin Rybka), 25:10 Jiří Vaňous (Aleš Rozlívka), 38:24 Vojtěch Šmíd (Aleš Rozlívka), 39:39 Martin Rybka (Tadeáš Vaněk)