Muži B zabodovali

Mužské „Béčko“ vyrazilo na předposlední ligu do nedaleké Přelouče.

FbK Orlicko-Třebovsko B vs. IBK Holice 4:8
(2:1, 0:5, 2:2)

IBK Holice bojují o první místo v tabulce a naším cílem bylo je oloupit o tři body. Úvodní gól padl do naší branky. Během necelých 3 minut jsme obrátili stav utkání na 2:1. Ve druhé třetině soupeř přidal do tempa a ukázal, že právem bojuje o přední pozice tabulky. Ve třetí třetině jsme ještě soupeře potrápili ale výsledné skóre skončilo 4:8 ve prospěch Holic.

Branky a asistence:  02:28 Matěj Lána (Jakub Šmíd), 03:54 Daniel Viščák (Lukáš Broulík), 42:57 P Adam Borovička (Jakub Šmíd), 44:23 Aleš Kulhavý (Jan Machatý)

FbK Orlicko-Třebovsko B vs. FBC Letohrad - Orel Orlice B 7:3
(3:1, 0:0, 4:2)

Po prohraném prvním utkání jsme byli o to více namotivováni vyhrát. To se ukázalo hned na začátku zápasu, když otevřel skóre Broulík. Letohrad však neskutečnou střelou vyrovnal ale to trvalo jen dvacet sekund, než zvýšil skóre Viščák. Soupeř nám nabídl i přesilovou hru a v té navýšil skóre Motl. Celou druhou třetinu se hrál florbal nahoru -  dolu bez branek. Ve třetí třetině jako první udeřil Letohrad a snížil skóre na 2:3. Po tomto gólu naši obránci přesnými nahrávkami na útočníky nadiktovali skóre na 2:5 a soupeře jsme jasně přehráli. Zápas skončil výhrou a zaslouženými třemi body pro OT.

Branky a asistence: 01:24 Lukáš Broulík (Tomáš Tölg), 02:02 Daniel Viščák (Jan Machatý), 06:59 P Lubomír Motl, 31:04 David Hladký (Tomáš Tölg), 32:28 Adam Borovička (Václav Vondráček), 34:37 Jan Machatý (Daniel Viščák), 37:22 Matěj Lána (Jakub Šmíd)

Komentář: „Tímto bychom chtěli moc poděkovat juniorům a Honzovi Machatému z mužů A, za jejich herní nasazení a výpomoc týmu B.“