Související zápasy

Muži B prolomili smůlu a byli stoprocentní

V neděli 5. listopadu se konalo v Rokytnici v Orlických horách 10. kolo Pardubické ligy mužů. Mužstvo B bylo stoprocentní a získalo šest bodů.

FBC TJ Draci Lanškroun – FbK Orlicko-Třebovsko B 4:9 (1:2, 1:2, 2:5)

Prvně jsme se utkali s týmem z Lanškrouna. Zápas začal lépe pro soupeře, kterému se podařilo vstřelit první gól. Ještě v první třetině se nám podařilo stav otočit góly Václava Vondráčka a Daniela Viščáka. Během druhé třetiny soupeř vyrovnal. Ve druhé polovině zápasu jsme si otevřeli střelnici a trefili se Jan Machatý, dvakrát Vojtěch Vondra, Daniel Viščák, Daniel Kunst, Jan Šťastný a Matěj Kovář. V závěru utkání ještě soupeř přidal dva góly.

Branky a asistence: 11:23 Václav Vondráček (Adam Mikulecký), 12:13 Daniel Viščák (Jan Šťastný), 25:50 Jan Machatý, 28:46 Vojtěch Vondra (Martin Rybka), 31:09 Vojtěch Vondra (Jan Machatý), 33:41 Daniel Viščák (Jan Machatý), 38:34 Daniel Kunst (Vojtěch Vondra), 40:25 Jan Šťastný (Matěj Kovář), 43:09 Matěj Kovář (Jan Šťastný)

FBC Polička – FbK Orlicko-Třebovsko B 4:6 (1:2, 0:3, 3:1)

Ve druhém zápase nás čekal tým z Poličky. Stejně jako v prvním zápase dával soupeř první branku. Na tento gól rychle odpověděl Václav Vondráček. Následně se ještě prosadili Jan Nešpor, Matěj Tesař, Vojtěch Vondra, Lubomír Motl a Adam Mikulecký. Ke konci už nám docházely síly a soupeř přidal ještě tři góly. I tak jsme ale v obou zápasech předvedli skvělý výkon a dokráčeli k vítězství a zisku celkem 6 bodů.

Branky a asistence: 04:28 Václav Vondráček, 10:08 Jan Nešpor (Matěj Tesař), 17:19 Matěj Tesař (Tomáš Tölg), 21:06 Vojtěch Vondra (Daniel Kunst), 26:14 Lubomír Motl, 39:09 Adam Mikulecký (Tomáš Tölg)

Sestava: Jan Moravec (G), Marek Koukal (G), Martin Rybka, Matěj Tesař, Vojtěch Vondra, Lubomír Motl, Adam Mikulecký, Daniel Viščák, Jan Nešpor, Daniel Kunst, Matěj Kovář, Tomáš Tölg, Václav Vondráček, Jan Machatý, Jan Šťastný