OTSK Jihlava
3:4(0:2,0:1,3:1)
so 12. 11. 2022 18:30 @ SH Skalka Česká Třebová, Divize, 10. kolo

Muži A vs. Jihlava

Desáté kolo Divize-skupina D se odehrálo v hale Na Skále od půl sedmé večer hned po turnaji našich dorostenců. Tým mužů se po své dvoutýdenní pauze pokusil navázat na vítězství ve Světlé nad Sázavou.

FbK Orlicko-Třebovsko A vs. Andone SK Jihlava 3:4
(0:2, 0:1, 3:1)

První třetina ukázala, že přestávka v podobě dvou volných víkendů byla příliš dlouhá a na předvedené hře to bylo jasně vidět. Tempo bylo velmi ospalé a hra byla plná nepřesností. Nedůraz a pomalé nohy se projevily v podobě mnoha šancí soupeře. Dvě příležitosti soupeř využil a odskočil do dvoubrankového vedení.

Do druhé části zápasu hráči OT nastoupili s nadějí, že nelichotivé skóre upraví, ale hned v první minutě přišla studená sprcha a soupeř navýšil své vedení. V průběhu třetiny se naše hra začala zlepšovat, s tím se objevily první větší šance, avšak bez kýžené branky.

Na začátku třetí části se konečně prosadilo OT, konkrétně Vojta Šmíd z trestného střílení. Branka tým motivovala, ale nepřesnosti ve hře nás stále svazovaly. V polovině třetiny se konečně zadařilo, a to hned dvakrát, nejprve se prosadil David Čížek a tři minuty na to se opět prosadil Vojta Šmíd a bylo srovnáno. Soupeř dokázal zareagovat a o minutu později byl opět ve vedení tým hostů. V závěru třetiny se tým OT zmáhal k závěrečnému tlaku, který ale zhatilo vyloučení. Soupeř svůj tenký náskok udržel a odvezl si z České Třebové 3 body do tabulky.

Branky a asistence: 42:07 Vojtěch Šmíd (SN), 47:08 David Čížek (Vojtěch Šmíd), 50:12 Vojtěch Šmíd (Tomáš Dryml)