Související zápasy

Mlži 5+1 hráli prim v Hradci Králové

V sobotu 3. 12. vyrazili naši mladší žáci na ligu 5+1 do Hradce Králové.

V prvním utkání nás čekal nažhavený domácí tým FBC Hradec Králové. Hned od úvodních minut se do nás domácí hráči zakousli svou typickou nátlakovou hrou. Naše obrana však zdárně vzdorovala. Postupně jsme podnikali smrtící brejky, vyrovnali hru a odskočili do vedení 4:0. Soupeř nic nevzdával, ale stihl pouze zkorigovat skóre na konečných 4:2. Velice cenný skalp!!!

Ve druhém utkání jsme si smlsli na Holoubcích z Holic. Snaživý soupeř od úvodních minut nestíhal naše kombinace, které často končily střelou do prázdné branky. Pohodové utkání nakonec skončilo naším přesvědčivým vítězstvím 14:1.

Po krátké pauze jsme naskočili do třetího utkání proti Sokolům z Pardubic. Utkání bylo vyrovnané a dramatické, a oba týmy se přetahovaly ve vedení. Když se soupeř dostal do vedení, čelil až drtivému náporu našeho týmu, který však nevedl k vyrovnání. Výsledek 3:4 je pro nás zklamáním, protože šancí jsme určitě měli výrazně více. Soupeř však z minima vytěžil maximum – bohužel.

Hodnocení trenéra: „Byl to skvělý turnaj, ve kterém jsme se vyrovnali nejlepším týmům našeho regionu (H. Králové, Pardubice). Při troše štěstí bychom si odvezli 3 výhry, ale ještě nám chybí trochu více zkušeností s těžkými zápasy. Chválím bojovnost celého týmu a odjíždíme s dobrým pocitem, že v této kategorii hrajeme v kraji prim.“