Související zápasy

Listopadový výjezd žen

První listopadovou neděli jsme se s týmem žen vydaly do Hradce Králové. Jako jediné jsme v tento den měly odehrát dva zápasy, první proti domácímu IBK a druhý proti ženám z Jablonného, které momentálně stojí v čele tabulky.

IBK Hradec Králové B vs. FbK Orlicko-Třebovsko 6:5
(2:0, 0:4, 3:2)

Zápas proti IBK Hradec Králové pro nás nezačal příliš dobře, první třetina patřila domácímu týmu. Zvrat přišel ve druhé třetině, dokázaly jsme prolomit naši smůlu a usměrnit střely do branky soupeře. Do poslední třetiny jsme vstupovaly s klidem a cílem udržet si brankový náskok. Domácí tým byl velmi aktivní, ale my jsme si vítězství vzít nenechaly. Zápas skončil 6:5 a my si z něho odvážíme 3 body.

Branky a asistence: 18:39 Lucie Kubištová (Lucie Baciu), 24:02 Dita Špatenková (Lucie Fárníková), 25:26 Lucie Fárníková, 28:10 Lucie Fárníková (Kristýna Šedová), 36:48 Klára Konečná (Kristýna Šedová), 40:42 Lucie Kubištová (Lucie Fárníková)

FbK Orlicko-Třebovsko vs. TJ Jablonné nad Orlicí 2:5
(2:3, 0:1, 0:1)

Po půlhodinové pauze jsme nastoupily proti TJ Jablonné nad Orlicí. Věděly jsme, že tento zápas bude náročný. Holky z Jablonného jsou velmi mladý tým, přijely ve vysokém počtu a jejich zkušenosti z 1. ligy jsou znát. V druhé minutě se prosadila Klára Konečná, čímž otevřela skóre a naznačila soupeři, že mu výhru nedáme jen tak. Zápas se odehrával v rychlém tempu, góly padaly na obou stranách, stav po první třetině byl 2:3 pro soupeře. Ikdyž jsme měly velkou chuť vyhrát a bojovaly, co nám síly stačily, dělaly jsme chyby a do konce zápasu jsme už nedokázaly dostat míček do brány. Prohrály jsme 2:5, s čímž jsme v závěru spokojené. Ukázaly jsme, že dokážeme hrát i proti silnému soupeři téměř vyrovnaný zápas.

Branky a asistence: 01:14 Klára Konečná (Milota Blažková), 09:12 Dita Špatenková (Lucie Fárníková)