Související zápasy

K prvnímu mistrovskému utkání vyrazili dorostenci B do Rtyně v Podkrkonoší

Dorost B si ze Rtyně odvezl 3 body

FbK Orlicko-Třebovsko vs Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:4

V prvním utkání se naši dorostenci poměřili s domácím celkem. Hra byla vcelku vyrovnaná a nám se podařilo vstřelit první gól celého utkání. Nicméně to domácí mužstvo nezaskočilo a v polovině druhé třetiny už vedlo 2:1. Náš tým zabojoval. Do třetí třetiny jsme šli s jedno gólovým náskokem za stavu 3:2. Ve třetí třetině se Rtyni povedlo vyrovnat a 20 vteřin před koncem utkání po chybě v naší obraně upravit konečný výsledek 4:3 ve prospěch domácího celku.

FbK Orlicko-Třebovsko vs FBC Dobré 9:5

K druhému utkání nastoupili proti celku FBC Dobré. Vstup do utkání se nám moc nepovedl a už v první minutě jsme prohrávali 1:0. Naši borci v trochu pozměněné sestavě, což přineslo na hřiště i kvalitnější souhru, se dokázali s hrou soupeře vyrovnat a po první třetině jsme již vedli 4:2. Jelikož jsme ale opět zaspali nástup do druhé třetiny, FBC Dobré za pouhou minutu a půl dokázalo vyrovnat na 4:4. Naši kluci opět zabojovali a na konci druhé třetiny jsme už opět vedli 6:5. Ve třetí třetině soupeř odpadl fyzicky a nám se podařily vstřelit tři branky a tím jsme FBC Dobré porazili konečným výsledkem 9:5.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem klukům za odvedený výkon a celkový přístup k výkonu mužstva.