Související zápasy

Juníci pokračují na vítězné vlně

Hned první lednovou sobotu se naši junioři vydali do „Mechova“, kde je čekal domácí tým Hradce Králové a poté Letohradu.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FbC Hradec Králové B 6:4
(3:2, 2:1, 1:1)

Do prvního zápasu jsme vstupovali s jasným cílem. Oplatit soupeři prohru z předchozího duelu. Věděli jsme, že si musíme dát pozor na až někdy přehnaně tvrdou hru soupeře a popasovat se se zvláštním povrchem tělocvičny. Oboje jsme zvládli na výbornou. Do stavu 3:3 to bylo v celku vyrovnané utkání, kdy na naše vedení dokázal soupeř vždy reagovat. Od půlky druhé třetiny, jsme začali pěkně kombinovat, což vedlo k tří-gólovému náskoku. Nerozhodila nás ani situace ke konci utkání, když jsme hráli ve třech a tak jsme dokráčeli k vítězství 6:4.

Branky a asistence: 06:44 Sebastian Filip (Daniel Viščák), 11:44 Jakub Šmíd (Matěj Lána), 14:39 Jakub Šmíd (Marek Boušek), 25:47 Matyáš Kvapil (Daniel Viščák), 27:14 Marek Boušek (Adam Borovička), 33:31 Jakub Šmíd (Adam Borovička)

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FBC LETOHRAD - Orel Orlice 8:2
(1:1, 1:0, 6:1)

Druhé utkání s FBC Letohrad, bylo pro nás takovou malou neznámou. Se soupeřem jsme ještě nehráli a navíc jsme byli oslabeni o 4 hráče základní sestavy, kteří jeli vypomoci mužskému A týmu. Na první třetině to bylo znát. Byli jsme dost nervózní a protivníka nechávali dost hrát. Po prvních 15-ti minutách byl stav vyrovnaný 1:1. Ve druhé třetině se moc střelecky nedařilo. Vstřelili jsme jen jeden gól. Do třetí části vlil trenér klukům do žil novou krev, obohacenou o chuť vítězství. Poslední třetinu nebylo co řešit. Nasázeli jsme 6 gólů a jasně vyhráli 8:2

Branky a asistence: 04:31 Matyáš Kvapil (Daniel Viščák), 15:20 Matyáš Kvapil (Daniel Viščák), 32:50 Daniel Viščák (Sebastian Filip), 35:37 Tadeáš Šilar (David Hladký), 40:19 Matyáš Kvapil (Tadeáš Šilar), 40:52 Matyáš Kvapil, 44:07 Daniel Viščák, 44:51 Jakub Hlaváček