Související zápasy

Jakou asi můžeš mít cestu do Havířova?!

Tuto legendární hlášku ze seriálu Lajna si naši dorostenci během čtrnácti dní vyzkoušeli hned dvakrát.

FbK Orlicko-Třebovsko A vs PANTHERS OTROKOVICE 1:2 PN

(0:0, 1:0, 0:1, 0:1)

V prvním zápase nám los přiřadil tým z Otrokovic. Natěšení z minulého kola, kdy nám 1. koš utekl jen o skóre, jsme do utkání nastoupili s velkým očekáváním. Bohužel největším problémem nebyl ani tak soupeř, jako jiný povrch. S tím se kluci nedokázali popasovat po všechna utkání. S Otrokovicemi jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme šance zúročit. Těsný náskok jedné branky získaný ve druhé třetině, se nám nepodařilo uhájit a když soupeř vyrovnal přišel další kámen úrazu – nájezdy. Zase jsme byli neúspěšný.

Branky a asistence: Borovička(Šmíd)

FbK Orlicko-Třebovsko A vs 1. SFK HAVÍŘOV 3:4

(0:3, 3:1, 0:0)

V druhém zápase s týmem SFK Havířov, který je bodově velice úspěšný, měli kluci od strachu svázané ruce. Havířov postupně navyšoval náskok až na čtyři branky. Nám se během 53 sekund podařilo vstřelit 3 góly, které nám pomohly k získání sebevědomí. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit vyrovnávací branku, a tak jsme odešli bez bodu.

Branky a asistence: Lána (Kvapil), Lána (Kvapil), Dušek

FbK Orlicko-Třebovsko A vs Torpédo Havířov 3:4 PN

(0:2, 1:1, 2:0, 0:1)

Torpedo Havířov – další náš soupeř. Po celou dobu jsme museli dotahovat náskok soupeře, který se na rozdíl od nás dostával více do šancí, které proměňoval. První dvě třetiny jsme byli málo aktivní a až probuzení ve třetí části přineslo remízu 3:3. Zase nájezdy a znovu neúspěch.

Branky a asistence: Borovička, Borovička (Krčál), Borovička (Lána)

FbK Orlicko-Třebovsko A vs FBC GYMNÍZIUM Český Těšín 4:7

V posledním zápase s Českým Těšínem, jsme potřebovali nutně získat 3 body, abychom se udrželi ve druhém koši. Když moc chceš, tak to nejde. Byli jsme sice aktivnějším týmem, ale soupeř každou naši ztrátu v útočném pásmu trestal brejky. Těšínští zvolili taktiku, kdo nestřílí, nedá gól, a to jim přineslo zasloužené vítězství a nám pád do třetího koše.

Branky a asistence: Filip (Lána), Vaňous (Dušek), Boušek, Borovička (Kvapil)

Komentář trenéra: získat 2 body za 4 zápasy je opravdu málo. Ukázala se naše velká slabina a to nájezdy. Další, kde ztrácíme před ostatními je technická vyspělost některých hráčů. Na druhou stranu je příjemné, že dokážeme hrát vyrovnaně se soupeři z předních příček.