Související zápasy

Dvě výhry žákyní na domácí palubovce

V sobotu 25.2.2022 proběhlo na místní hale 17. kolo Ligy starších žákyň, kde se proti sobě postavily hráčky týmů FBK Kobra Tatran Hostinné, FBC LETOHRAD Orel Orlice a FBC Dobré.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FBK Kobra Tatran Hostinné 9:7

Hostinné pro nás bylo známým soupeř, se kterým máme za sebou již dva zápasy s hořkou prohrou a tak chuť si napravit reputaci byla veliká. Dravost, spolupráce a plno střel přispělo, že jsme skóre otevřely v druhé minutě my a postupně Řehořová, Nádvorníková, Čápová, Kučerová a Nádvorníková se postaraly o pětibrankový náskok. Hostinné po dvou brankách upravily výsledek, ale náskok jsme si stále držely. V druhé části zápasu dvěma góly Řehořové a dvěma Mačátové se dařilo náskok zvyšovat a vyhrát tento zápas.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FBC LETOHRAD Orel Orlice 9:4

S hráčkami z Letohradu jsme se na hřišti v této sezóně potkaly poprvé. Nedokázaly jsme udržet tempo z minulého zápasu a začaly jsme laxně a opatrně. První část zápasu tak vyhrál Letohrad 2:1. Do 17. minuty přidal další branky a náskokem tří gólů se mohlo zdát, že je rozhodnuto. Týmový duch a chuť přišla v pravou chvíli a od 18. minuty střelecká kanonáda z našich florbalek. Za šest minut se postupně prosadila Blažková, Nádvorníková, Mačátová, Řehořová, Nádvorníková, Nádvorníková, Řehořová, Mačátová a tím jsme zcela převzaly otěže zápasu a zápas skončil výhrou v náš prospěch.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FBC Dobré 5:11

Odnést si z této ligy plný bodový zisk bylo velkým lákadlem. Bohužel jsme na hru holek našly lék až ke konci zápasu, kdy bylo pozdě. Dobré nám velmi rychle vsítilo 8 gólů a tím zápas rozhodlo ve svůj prospěch.