Související zápasy

Dorostenecké Áčko končí v 1. kole play-off

O víkendu odstartovala play-off nejvyšší dorostenecké ligy. Hraje se na dva zápasy, kde o postupujícím rozhodne součet skóre z obou utkání. Los nám přiřadil těžkého soupeře ze Vsetína.

FbK Orlicko-Třebovsko vs Florbal Vsetín 4:9

V sobotu jsme se poprvé setkali na domácí palubovce. Soupeř na nás nastoupil velmi zhurta a odskočil během 5-ti minut o 3 branky. Byli jsme nuceni se více zaměřit na útočení, čehož soupeř využíval rychlým přechodem do útoku a na rozdíl od nás své šance proměňoval. Zápas skončil nepříjemným skóre pro odvetu 4:9.

Branky a asistence: 09:27 Matyáš Kvapil, (Matěj Lána) 11:33 Sebastian Filip (Matěj Šmétka), 29:23 Daniel Viščák (Aleš Kulhavý), 35:00 Daniel Viščák

FbK Orlicko-Třebovsko vs Florbal Vsetín 3:5

V neděli jsme odjížděli na Valašsko s odhodláním se porvat o postup. Hned ze začátku jsme šli za cílem vítězství. První třetinu jsme vyhráli 3:1 a karta se převracela na naši stranu. Soupeř začal být nervózní a přitvrdil v osobních soubojích. Ale ani toho jsme se nezalekli a bojovali dál. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit další branku a domácí srovnali na 3:3. V závěrečné části jsme se snažili o výhru, ale 2 drobné chybky nás o to připravily a prohráli jsme 3:5.

Branky a asistence: 14:08 Aleš Kulhavý (Adam Borovička), 14:40 Matyáš Kvapil (Addam Borovička), 14:57 Aleš Kulhavý

Hodnocení trenéra: velmi pěkná a náročná série. Trochu jsme doplatili na to, že se hrálo na konci jarních prázdnin. Někteří hráči naskočili do zápasu bez trénování a bylo to znát hlavně v prvním utkání. Ve Vsetíně jsme předvedli nejlepší výkon sezony. Celý tým musím pochválit za pokrok, který udělali během roku a za jejich skvělý přístup. Takový tým je radost vést.