Související zápasy

Dorostenecká předvánoční nadílka

Další kolo dorosteneckého Béčka se konalo 9.12 v Rokytnici v Orlických horách a jednalo se o poslední dva zápasy roku 2023.

Sokol Chlumec nad Cidlinou vs. FbK Orlicko-Třebovsko B 6:7
(1:0, 3:5, 2:2)

Prvním našim soupeřem byl Sokol Chlumec nad Cidlinou. Ze začátku se hrál ospalý florbal. Až do sedmé minuty, kdy soupeř poprvé udeřil a my prohrávali 1:0. Hrál se dále opatrný florbal až do konce první třetiny. Ve druhé třetině jsme se stali aktivnější a hned v šestnácté minutě jsme srovnali na 1:1. Během osmnácté minuty jsme vstřelili další dva góly a otočili tak stav utkání v náš prospěch na 3:1. Na soupeře jsme bez přestání tlačili až do vstřelení dalšího gólu na 4:1. Ovšem poté soupeř přidal na aktivitě a hra se vyrovnala. Druhá třetina skončila v náš prospěch 5:4. Chlumec ovšem do třetí třetiny ještě aktivněji a nejenom, že srovnal skóre ale dostal se i do jedno-brankového vedení. To ovšem trvalo pouhou půlminutu a došlo k našemu vyrovnání. Začal se hrát rychlý a vyrovnaný florbal až do 43 minuty, kdy jsme vstřelili gól na, který již soupeř nestačil reagovat. Naše mužstvo předvedlo svou sílu a nakonec jsme obrátili výsledek k našemu prospěchu v poměru střel na branku - úctyhodných 42 :18 střelám soupeře.

Nejproduktivnějšími hráči ze strany OT v tomto utkání byli Matyáš Kvapil 3+2, Marek Boušek 3+1, Ondřej Plašil 0+3 bodů.

Branky a asistence: 15:59 Marek Boušek (Ondřej Plašil), 17:29 Marek Boušek (Ondřej Plašil), 17:54 Matyáš Kvapil (Marek Boušek), 20:39 Matyáš Kvapil, 22:01 Petr Marhold (Matyáš Kvapil), 41:46 Matyáš Kvapil (Ondřej Plašil), 42:57 Marek Boušek (Matyáš Kvapil)

FBC Dobré vs. FbK Orlicko-Třebovsko B 9:12
(2:4, 2:4, 5:4)

Našim druhým soupeřem byl tým FBC Dobré. Začátek zápasu byl opět z obou stran velmi opatrný až do deváté minuty, kdy během minuty a půl jsme dokázali vstřelit tři góly a tím i zaskočit soupeře. Po našich chybách v obraně jsme ovšem dostali dvě branky a jednu opět přidali a tak po první třetině bylo skóre za stavu 2:4. Druhá třetina byla vyrovnaná a na další dva góly v naší brance jsme odpověděli čtyřmi vstřelenými. Druhá třetina končí v poměru 4:8 v náš prospěch. Třetí třetina z naši střelecké produktivity již byla slabší. Soupeř přidal na důrazu skóre se měnilo každou chvíli ale my jsme si stále drželi vedení až do závěrečného hvizdu a zvítězili.

Nejproduktivnějšími hráči ze strany OT v tomto utkání byli Matyáš Kvapil 4+4, Marek Boušek 3+3, Ondřej Plašil 2+0 a Petr Plašil 2+0 bodů. Za zmínku také stojí i výkon hráče FBC Dobré Dominika Dostál a který posbíral v utkání sedm bodů a to za 4 góly a 3 asistence.

Branky a asistence: 08:22 Matyáš Kvapil (Marek Boušek), 08:40 Tadeáš Štarha (Jan Auxt), 09:13 Matyáš Kvapil (Marek Boušek), 14:59 Petr Plašil (Jan Kulhavý), 17:52 Petr Plašil (Tadeáš Štarha), 18:28 Ondřej Plašil (Filip Mareš), 27:59 Marek Boušek (Matyáš Kvapil), 29:52 Ondřej Plašil (Matyáš Kvapil), 31:38 Marek Boušek (Matyáš Kvapil), 36:00 Matyáš Kvapil, 36:56 Marek Boušek (Matyáš Kvapil), 44:23 Matyáš Kvapil (Marek Boušek)

Hodnocení trenéra: „ První dva zápasy se nám povedla a my ve druhém svém domově v Rokytnici dokázali oba zápasy zvládnou a vyhrát. Dále bych chtěl moc poděkovat všem klukům za jejich výkon a obětavost při hře.„