Související zápas

Vysoké MýtoOT
8:3(3:1,3:1,2:1)
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH Domova mládeže Vysoké Mýto, 2. liga žen - skupina 4, 5. kolo

7 statečných žen

Pod názvem se neskrývá nic jiného než skutečnost, kdy se ženy vydaly v počtu 6+1 na zápas do Sportovní haly ve Vysokém Mýtě, kde odehrály pouze jeden ligový zápas.

V sobotu 1.10. se tým žen utkal v ranních hodinách, proti celku z FTC Vysoké Mýto. Druhý zápas, který se měl odehrát proti ženskému týmu Dynamosport Pardubice se neuskutečnil (na základě žádosti soupeře o přesunutí) a proběhne tak dohrávka na SH Skalka v České Třebové dne 27.10. od 20:30. Touto cestou Vás zveme na naše domácí utkání, kde nám můžete pořádně zafandit!

FTC Vysoké Mýto vs. FbK Orlicko-Třebovsko 8:3
(3:1, 3:1, 2:1)

Vědomí, že jedeme v tak malém počtu nás tížilo všechny. Věděly jsme ale, že zápas nechceme odevzdat. Polehčující informace byla, že se jedná jen o jeden zápas, takže jsme veškeré síly mohly odevzdat proti Mýtu. Pokyny na začátku zněly jasně, využít každé situace a zbytečně neodevzdávat míček soupeřkám. Hra byla z naší strany střídavě aktivní i pasivní. Snažily jsme se držet míček v našich rukách ale bohužel ne vždy se nám to podařilo.

První třetina začala z naší strany velmi zodpovědně a opatrně. Nevěděly jsme jakou hru máme očekávat od soupeřek, ikdyž tento tým známe z loňské sezóny. Po chvíli jsme dokázaly přečíst jejich hru a snažily jsme se tohoto zjištění využít. V čase 04:02 vstřelila první branku Lucie Kubištová za asistence Kláry Konečné, které potrestaly chybu Mýta.

Ve druhé třetině padl náš nejrychlejší gól ihned po zahájení bule po 4 vteřinách v podání Lucie Kubištové a Kláry Konečné. V čase 18:27 si šla na trestnou lavici odpočinout naše hráčka Veronika Fárníková za blokování hokejky. Této situace se soupeřky chopily a během 10 vteřin nám inkasovaly gól.

Do třetí třetiny jsme šly s jasným cílem, dorovnat brankový rozdíl. Po 7 minutách hry, byla vyloučena hráčka Daniela Blažková za bránění ve hře. Po návratu a opětné hře v pěti, jsme si nepohlídaly hráčku, která nás potrestala gólem do naší branky. Na tento gól obratem odpověděla hráčka Lucie Fárníková společně s Lucií Kubištovou v čase 40:40. Konečný stav 8:3, je odpovědí na všechny naše chyby v podobě nepohlídání hráček a nedostatečného důrazu v našem obranném pásmu. Do dalšího zápasu si odnášíme další ponaučení z chyb a chuť po bodech z nastávajících zápasů.