Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 591 článků.

Muži si na Letohrad opět nepřišli

Muži si na Letohrad opět nepřišli. Z Rokytnice v Orlických horách se vrátili bez bodu. Program 16. kola florbalové Divize – skupiny D připravil mužům souboj s Letohradem. OT i přes vyrovnaný průběh zápasů prohrálo 6:9, když ztratilo závěrečnou třetinu 1:3. Sobotní zápas tak prodloužil negativní bilanci s tímto soupeřem. Orlicko-Třebovsko zároveň nevyužilo možnosti přiblížit se devátému místu, zaručující jistotu udržení soutěže. Na Dobrušku ztrácí muži pět bodů.

Rozhovor s trenérem Šimkem před turnajem ve Švédsku

Začátek nového roku v termínu 2. – 8. ledna 2024 bude pro některé hráče OT ve znamení cesty do Švédska! Právě zde se koná turnaj Gothia a my budeme jeho součástí! Jak se připravuje tým? Jaké soupeři nás čekají? S jakými jedeme cíli? To vše a mnohem více se dočtete v rozhovoru s trenérem Pavlem Šimkem!

Muži A prolomili smůlu a na domácí půdě vítězí

Muži na závěr roku zvládli důležité utkání. Sobota 16. prosince se nesla ve florbalovém duchu. Na domácí halu SH Skalka dorazil soupeř z nedalekého Vysokého Mýta. Soupeř přijel s vidinou jednoduchých 3 bodů, ale proti tomu se postavil výběr Martina Šmída. A tak OT po třetinách 1:2, 3:1 a 2:1 poslalo Mýto zpět s prázdnou.

2. liga dorostenců

Druhé kolo dorosteneckého Béčka se konalo 4.11 a 17.11 V Hradci Králové v Kuklenách. Čekala nás porce čtyř zápasů. Našimi soupeři byli FBC DONAP Česká Skalice, FBC Dobré, Sokol Chlumec nad Cidlinou a FBC Hradec Králové B.