Klubové akce

Během sezóny pořádáme další sportovní akce, kterých se mohou naši členové, ale i zájemci z veřejnosti, zúčastnit

Určité víte, že nás nenajdete jen v tělocvičnách a halách!

Na konci sezóny, vždy v květnu, pořádáme na zimním stadionu v České Třebové 10-ti denní florbalovou akci 10 dní florbalu. Během letních prázdnin probíhá v Rokytnici v Orlických horách týdenní Letní soustředění a na konci sprna pak Florbalový kemp mládeže, který v roce 2019 bude mít svůj 11. ročník. Před Vánoci se snažíme uspořádat klubový turnaj Santa cup, kam se sejdou naši členové a před Štědrým dnem si zasportují.

Poslední aktualizace: 23. leden 2019

Články k tématu

Letní florbalové soustředění 2019

14. srpen 2019 - O prázdninách nezahálíme! V polovině letních prázdnin tradičně proběhlo soustředění v Rokytnici v Orlických horách. S rostoucí základnou členů letošní soustředění proběhlo ve dvou cyklech. První cyklus patřil našim mladším a starším žákům. V druhým cyklu je vystřídali ženy, dorostenci, junioři a muži.

Florbalový kemp mládeže 2018

8. září 2018 - Stejně jako k přelomu prázdninových měsíců patří soustředění, tak poslední týden v srpnu patří příměstskému florbalovému kempu pro mládež. Celkem 65 dětí sportovalo ve dnech od 27.8. do 31.8. 2018 na zimním stadionu v Ústí nad Orlicí. Letos o takto rekordní počet mladých florbalistů se staralo 16 trenérů z našich řad.

Letní florbalové soustředění 2018

12. srpen 2018 - Jednou z každoročních akcí, pořádanou naším klubem, je letní florbalové soustředění, a proto ani letošní rok nebyl výjimkou. Na šest dní počínajících nedělí 29.7. se 58 florbalistů a 12 trenérů vydalo do Rokytnice v Orlických horách získat nové herní dovednosti a rozvíjet hráčské schopnosti. Program byl obohacen o celotýdenní hru „Gladiátoři“, návštěvou zajímavých hostů a nechyběl ani výlet do nedalekých Českých Petrovic.

Vánoční turnaj SANTA CUP

20. prosinec 2017 - V neděli 17.12.2017 se nám podařilo opět uspořádat klubový turnaj s názvem Santa cup. Přes 150 členů klubu se sešlo před Vánoci, kde jinde než na hřišti. Všichni si společně zasportovali a přivítali Vánoce v podobě OTéčkovského Ježíška.

Florbalové soustředění v Rokytnici v Orlických horách 2017

27. září 2017 - Stejně jako každý rok, tak i letos se konalo letní soustředění našeho klubu v Rokytnici v Orlických horách. Jak je již zvykem, první srpnový týden se nadšenci z našeho klubu přesunuli do tohoto krásného města na úpatí Orlických hor, kde se za týden snaží nabrat co nejvíce dovedností ve skvělé týmové atmosféře. Tento rok se o 43 nadšených florbalistů staralo dohromady 10 našich nejlepších trenérů.

SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018