Ženy 2021/20222. liga žen

7:7
2:3, 3:0, 2:4
FBC Dobruška - Dobré B
FbK Orlicko-Třebovsko

  • 2. liga žen, 4. kolo
  • sobota 9.10.2021 12:00
  • Sportovní areál Jičín

Reportáž k utkání

FbK Orlicko - Třebovsko vs. FBC Dobruška – Dobré B 7:7

(2:3, 3:0, 2:4)

V prvním zápase jsme se utkaly s týmem FBC Dobruška – Dobré B, se kterým jsme poměřily síly již na první lize. Začátek utkání hrál v náš prospěch. V druhé minutě zápasu usadila míček do branky Kateřina Jebousková a následně i Lucie Fárníková. Protihráčky se vstřelenými brankami nenechaly vystrašit, netrvalo dlouho a skóre bylo staženo na 2:1. Bojovnost byla cítit z obou týmů, konec první třetiny skončil v náš prospěch 3:2.

Druhá třetina se našemu týmu nevydařila, vypouštěly jsme souboje, nevyužily jsme přesilových her a nedobíhaly hráčky, které přesnými střelami umístily hned tři góly za záda naší gólmanky Sáry Zwesperové. Konec druhé třetiny hrál ve prospěch soupeře 3:5.

Věděly jsme, že se musíme vzpamatovat a navázat na tempo první třetiny, abychom měly možnost ještě zápas otočit. První minutu poslední třetiny se nám podařilo o další gól doskočit soupeře. Ten rychle reagoval a do naší branky přistály hned dva další góly. Ve 32 minutě začal soupeř dělat chyby a my konečně dokázaly využít přesilové hry. Gól Kláry Jebouskové nás nakopl a my sebraly síly k dorovnání brankového rozdílu. Zápas skončil remízou 7:7.

Branky a asistence: 2:22 Kateřina Jebousková, Karolína Kovářová; 4:32 Lucie Fárníková, Helena Koníčková; 9:44 Lucie Kubištová, Helena Koníčková; 30:58 Lucie Kubištová, Lucie Fárníková; 32:51 Klára Jebousková; 36:00 Lucie Kubištová, Helena Koníčková; 39:02 Kateřina Jebousková, Dana Raisová

FbK Orlicko - Třebovsko vs. FBC Trutnov (DTJ) 6:5

(2:2, 0:2, 4:1)

V druhém zápase jsme nastoupily proti týmu FBC Trutnov (DTJ), který přijel ve velkém počtu. Věděly jsme, že zápas bude náročný, protože Trutnov má velmi rychlé a šikovné hráčky a početní převaha nás mírně zneklidňovala. První třetina byla velmi vyrovnaná, čemuž odpovídala i skóre 2:2.

Druhá třetina hrála ve prospěch soupeře, který dokázal vstřelit další dva góly a třetina patřila jim.

Ve třetí třetině jsme potřebovaly dát, alespoň jeden rychlý gól, aby nám to pomohlo vrátit se zpět do tempa. Přestože první gól třetiny vstřelil soupeř od 35 minuty, kdy dostala míček za záda golmanky Helena Koníčková zápas patřil nám. Dokázaly jsme vyrovnat skóre a následně vstřelila Karolína Kovářová rozhodující branku, která nám zajistila vítězství 6:5.

Tento zápas se bohužel neobešel bez zranění v obou týmech. Přeji všem hráčkám brzké uzdravení.

Branky a asistence: 4:55 Helena Koníčková; 7:45 Lucie Fárníková, Helena Koníčková; 35:41 Helena Koníčková; 36:02 Lucie Fárníková, Lucie Kubištová; 37:07 Lucie Kubištová, Helena Koníčková; 44:21 Karolína Kovářová, Dana Raisová

by Lucie Kubištová


SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF