Mladší žáci ČT 2020/2021Liga mladších žáků 5+1

FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 27.9.2020 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
1:4
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice
  • neděle 27.9.2020 10:40
  • Liga mladších žáků 5+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:7
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Hradec Králové
  • neděle 27.9.2020 13:05
  • Liga mladších žáků 5+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
17:1
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FbC Vlci Skuteč
  • neděle 4.10.2020 9:00
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
HAGA Pardubice
  • neděle 4.10.2020 10:30
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FLORBAL Hlinsko
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • neděle 4.10.2020 12:40
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 17.10.2020 8:40
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 3. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice C
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 17.10.2020 9:30
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 3. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
HAGA Pardubice
  • sobota 17.10.2020 11:40
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 3. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 18.10.2020 9:45
  • Liga mladších žáků 5+1, 3. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 18.10.2020 10:40
  • Liga mladších žáků 5+1, 3. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Skuteč
  • neděle 18.10.2020 12:20
  • Liga mladších žáků 5+1, 3. kolo
  • Sportovní areál Jičín
SOKOLI Pardubice B
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 7.11.2020
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 7.11.2020
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 7.11.2020
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice
  • sobota 21.11.2020 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Skuteč
  • sobota 21.11.2020 11:25
  • Liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FBK Jičín Rumcajsové
  • sobota 21.11.2020 12:20
  • Liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
HAGA Pardubice
  • neděle 29.11.2020 9:00
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
  • neděle 29.11.2020 10:30
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FLORBAL LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • neděle 29.11.2020 12:40
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Hradec Králové
  • neděle 13.12.2020 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 7. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 13.12.2020 10:40
  • Liga mladších žáků 5+1, 7. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 13.12.2020 12:20
  • Liga mladších žáků 5+1, 7. kolo
  • SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FLORBAL Hlinsko
  • neděle 13.12.2020 13:00
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FbC Vlci Skuteč
  • neděle 13.12.2020 15:10
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FLORBAL LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • neděle 13.12.2020 16:00
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 9. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Hradec Králové
  • sobota 9.1.2021 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice C
  • sobota 9.1.2021 9:40
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 11. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 9.1.2021 10:30
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 11. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice
  • sobota 9.1.2021 10:40
  • Liga mladších žáků 5+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbC Vlci Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 9.1.2021 12:00
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 11. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Skuteč
  • sobota 9.1.2021 13:05
  • Liga mladších žáků 5+1, 8. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FLORBAL LITOMYŠL
  • sobota 23.1.2021 9:40
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
SOKOLI Pardubice C
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 23.1.2021 10:30
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice B
  • sobota 23.1.2021 12:00
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
SOKOLI Pardubice
  • neděle 31.1.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • SH TJ Náchod
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 31.1.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • SH TJ Náchod
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 31.1.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • SH TJ Náchod
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • sobota 27.2.2021
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 15. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FLORBAL Hlinsko
  • sobota 27.2.2021
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 15. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
FLORBAL LITOMYŠL
  • sobota 27.2.2021
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 15. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 28.2.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 11. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Hradec Králové
  • neděle 28.2.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 11. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 28.2.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 11. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Skuteč
  • sobota 13.3.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 12. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
Florbal Primátor Náchod
  • sobota 13.3.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 12. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Hradec Králové
  • sobota 13.3.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 12. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
HAGA Pardubice
  • neděle 21.3.2021 9:40
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 17. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FLORBAL LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • neděle 21.3.2021 10:30
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 17. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice C
  • neděle 21.3.2021 12:40
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 17. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FBK Jičín Rumcajsové
  • sobota 27.3.2021 8:45
  • Liga mladších žáků 5+1, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbC Hradec Králové
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
  • sobota 27.3.2021 10:25
  • Liga mladších žáků 5+1, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FBK Jičín Rumcajsové
  • sobota 27.3.2021 12:05
  • Liga mladších žáků 5+1, 13. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FbC Skuteč
  • sobota 10.4.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 14. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
Florbal Primátor Náchod
  • sobota 10.4.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 14. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, bílí
FBK Jičín Rumcajsové
  • sobota 10.4.2021
  • Liga mladších žáků 5+1, 14. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
SOKOLI Pardubice B
  • neděle 18.4.2021
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SOKOLI Pardubice C
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
  • neděle 18.4.2021
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
FbK Orlicko-Třebovsko, modří
HAGA Pardubice
  • neděle 18.4.2021
  • Pardubická liga ml. žáků 3+1/3+1, 19. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF