Elévové ÚO 2019/2020

FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 5.10.2019 9:00
  • Pardubická liga elévů, 2. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FLORBAL LITOMYŠL
  • sobota 5.10.2019 11:10
  • Pardubická liga elévů, 2. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Piráti Sokol Chrudim
  • sobota 5.10.2019 12:00
  • Pardubická liga elévů, 2. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK TJ Svitavy
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 27.10.2019 9:00
  • Pardubický přebor elévů, 2. kolo
  • SH Na Střelnici Svitavy
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Orel Přelouč
  • neděle 27.10.2019 11:10
  • Pardubický přebor elévů, 2. kolo
  • SH Na Střelnici Svitavy
0:0
0:0, 0:0, 0:0
OLYMP východní Čechy Pardubice Y
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 27.10.2019 12:00
  • Pardubický přebor elévů, 2. kolo
  • SH Na Střelnici Svitavy
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
HAGA Špunti Pardubice
  • neděle 3.11.2019 9:40
  • Pardubická liga elévů, 4. kolo
  • MSH Litomyšl
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FLORBAL LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 3.11.2019 10:30
  • Pardubická liga elévů, 4. kolo
  • MSH Litomyšl
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 3.11.2019 12:00
  • Pardubická liga elévů, 4. kolo
  • MSH Litomyšl
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FLORBAL LITOMYŠL
  • sobota 16.11.2019 9:10
  • Pardubická liga elévů, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK TJ Svitavy
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 16.11.2019 9:40
  • Pardubický přebor elévů, 3. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Sokoli Pardubice B
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 16.11.2019 10:00
  • Pardubická liga elévů, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FBC LETOHRAD Orel Orlice
  • sobota 16.11.2019 11:10
  • Pardubický přebor elévů, 3. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokoli Pardubice
  • sobota 16.11.2019 12:10
  • Pardubická liga elévů, 5. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
OLYMP východní Čechy Pardubice X
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 16.11.2019 12:40
  • Pardubický přebor elévů, 3. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Orel Přelouč
  • sobota 7.12.2019 13:15
  • Pardubický přebor elévů, 5. kolo
  • SA ZŠ Smetanova Přelouč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FbK TJ Svitavy
  • sobota 7.12.2019 15:25
  • Pardubický přebor elévů, 5. kolo
  • SA ZŠ Smetanova Přelouč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBC LETOHRAD Orel Orlice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 7.12.2019 16:15
  • Pardubický přebor elévů, 5. kolo
  • SA ZŠ Smetanova Přelouč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
HAGA Špunti Pardubice
  • neděle 8.12.2019 9:00
  • Pardubická liga elévů, 7. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FLORBAL LITOMYŠL
  • neděle 8.12.2019 10:30
  • Pardubická liga elévů, 7. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FbC Skuteč
  • neděle 8.12.2019 12:40
  • Pardubická liga elévů, 7. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto
  • sobota 4.1.2020 9:00
  • Pardubický přebor elévů, 7. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
0:0
0:0, 0:0, 0:0
IBK Holice - DDM
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 4.1.2020 11:10
  • Pardubický přebor elévů, 7. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FbK TJ Svitavy
  • sobota 4.1.2020 12:00
  • Pardubický přebor elévů, 7. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 5.1.2020 9:00
  • Pardubická liga elévů, 9. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FLORBAL LITOMYŠL
  • neděle 5.1.2020 11:10
  • Pardubická liga elévů, 9. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Piráti Sokol Chrudim
  • neděle 5.1.2020 12:00
  • Pardubická liga elévů, 9. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
Sokoli Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 12.1.2020 9:00
  • Pardubická liga elévů, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
HAGA Špunti Pardubice
  • neděle 12.1.2020 11:10
  • Pardubická liga elévů, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokoli Pardubice B
  • neděle 12.1.2020 12:00
  • Pardubická liga elévů, 10. kolo
  • Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 25.1.2020 9:40
  • Pardubická liga elévů, 11. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBK Piráti Sokol Chrudim
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 25.1.2020 11:10
  • Pardubická liga elévů, 11. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
0:0
0:0, 0:0, 0:0
HAGA Špunti Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 25.1.2020 12:40
  • Pardubická liga elévů, 11. kolo
  • SNH Pardubice - Dukla
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Orel Přelouč
  • neděle 2.2.2020 14:30
  • Pardubický přebor elévů, 10. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
OLYMP východní Čechy Pardubice X
  • neděle 2.2.2020 16:00
  • Pardubický přebor elévů, 10. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK TJ Svitavy
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 2.2.2020 18:10
  • Pardubický přebor elévů, 10. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBC LETOHRAD Orel Orlice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 7.3.2020 9:25
  • Pardubický přebor elévů, 11. kolo
  • ŠAPITO Svitavy
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK TJ Svitavy
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 7.3.2020 11:30
  • Pardubický přebor elévů, 11. kolo
  • ŠAPITO Svitavy
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto
  • sobota 7.3.2020 11:40
  • Pardubický přebor elévů, 11. kolo
  • ŠAPITO Svitavy
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FLORBAL LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 14.3.2020
  • Pardubická liga elévů, 14. kolo
  • MSH Litomyšl
FBK Piráti Sokol Chrudim
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 14.3.2020
  • Pardubická liga elévů, 14. kolo
  • MSH Litomyšl
HAGA Špunti Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 14.3.2020
  • Pardubická liga elévů, 14. kolo
  • MSH Litomyšl
FbK Orlicko-Třebovsko
FbK TJ Svitavy
  • sobota 28.3.2020 9:00
  • Pardubický přebor elévů, 13. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko
FBC LETOHRAD Orel Orlice
  • sobota 28.3.2020 10:30
  • Pardubický přebor elévů, 13. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
OLYMP východní Čechy Pardubice Y
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 28.3.2020 12:40
  • Pardubický přebor elévů, 13. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko
FLORBAL LITOMYŠL
  • sobota 4.4.2020 9:00
  • Pardubická liga elévů, 16. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko
HAGA Špunti Pardubice
  • sobota 4.4.2020 10:30
  • Pardubická liga elévů, 16. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Piráti Sokol Chrudim
  • sobota 4.4.2020 12:40
  • Pardubická liga elévů, 16. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK TJ Svitavy
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 25.4.2020 9:40
  • Pardubický přebor elévů, 16. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
OLYMP východní Čechy Pardubice X
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 25.4.2020 11:10
  • Pardubický přebor elévů, 16. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto
  • sobota 25.4.2020 12:40
  • Pardubický přebor elévů, 16. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FBK Piráti Sokol Chrudim
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 2.5.2020
  • Pardubická liga elévů, 18. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbC Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 2.5.2020
  • Pardubická liga elévů, 18. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
FbK Orlicko-Třebovsko
HAGA Špunti Pardubice
  • sobota 2.5.2020
  • Pardubická liga elévů, 18. kolo
  • Multifunkční MSH Skuteč
SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF