Mladší žáci ČT 2019/2020Liga mladších žáků 5+1

FBK Jičín Rumcajsové
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 22.9.2019 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 1. kolo
  • Sportovní areál Jičín
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • neděle 22.9.2019 11:10
  • Přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
  • Sportovní areál Jičín
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Primátor Náchod
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 22.9.2019 12:00
  • Přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
  • Sportovní areál Jičín
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Florbal Primátor Náchod
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 12.10.2019 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 2. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • sobota 12.10.2019 10:30
  • Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 12.10.2019 12:40
  • Přebor mladších žáků 3+1, 2. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 13.10.2019 9:00
  • Přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
IBK Holice - DDM
  • neděle 13.10.2019 11:10
  • Přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBC LETOHRAD Orel Orlice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 13.10.2019 12:40
  • Přebor mladších žáků 3+1, 1. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 3.11.2019 9:40
  • Přebor mladších žáků 3+1, 5. kolo
  • SH ZŠ Jablonné n. O.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
TJ Jablonné nad Orlicí
  • neděle 3.11.2019 11:10
  • Přebor mladších žáků 3+1, 5. kolo
  • SH ZŠ Jablonné n. O.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 3.11.2019 12:00
  • Přebor mladších žáků 3+1, 5. kolo
  • SH ZŠ Jablonné n. O.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 10.11.2019 15:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 4. kolo
  • Slavíčkova hala Chlumec n. C.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBK Jičín Rumcajsové
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 10.11.2019 16:30
  • Liga mladších žáků 5+1, 4. kolo
  • Slavíčkova hala Chlumec n. C.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • neděle 10.11.2019 18:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 4. kolo
  • Slavíčkova hala Chlumec n. C.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FLORBAL Hlinsko
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 24.11.2019 9:00
  • Přebor mladších žáků 3+1, 8. kolo
  • Tělocvična Gymnázia K. V. Raise Hlinsko
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
TJ Lanškroun
  • neděle 24.11.2019 10:30
  • Přebor mladších žáků 3+1, 8. kolo
  • Tělocvična Gymnázia K. V. Raise Hlinsko
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
OLYMP východní Čechy Pardubice
  • neděle 24.11.2019 12:00
  • Přebor mladších žáků 3+1, 8. kolo
  • Tělocvična Gymnázia K. V. Raise Hlinsko
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 1.12.2019 9:40
  • Liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 1.12.2019 10:30
  • Liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 1.12.2019 12:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 5. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Piráti Sokol Chrudim
  • sobota 14.12.2019 9:40
  • Přebor mladších žáků 3+1, 11. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK TJ Svitavy
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 14.12.2019 10:30
  • Přebor mladších žáků 3+1, 11. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
0:0
0:0, 0:0, 0:0
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 14.12.2019 12:40
  • Přebor mladších žáků 3+1, 11. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 22.12.2019 9:40
  • Liga mladších žáků 5+1, 6. kolo
  • Sportovní areál Jičín
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FBK Jičín Rumcajsové
  • neděle 22.12.2019 10:30
  • Liga mladších žáků 5+1, 6. kolo
  • Sportovní areál Jičín
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Sokol Chlumec nad Cidlinou
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 22.12.2019 12:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 6. kolo
  • Sportovní areál Jičín
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 5.1.2020 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 7. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Florbal Primátor Náchod
  • neděle 5.1.2020 10:30
  • Liga mladších žáků 5+1, 7. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Sokol Chlumec nad Cidlinou
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 5.1.2020 12:40
  • Liga mladších žáků 5+1, 7. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Klub SPV Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 12.1.2020 9:00
  • Přebor mladších žáků 3+1, 14. kolo
  • Tělocvična ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Orel Přelouč
  • neděle 12.1.2020 10:30
  • Přebor mladších žáků 3+1, 14. kolo
  • Tělocvična ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
OLYMP východní Čechy Pardubice
  • neděle 12.1.2020 12:00
  • Přebor mladších žáků 3+1, 14. kolo
  • Tělocvična ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
FBC LETOHRAD Orel Orlice
  • neděle 23.2.2020 9:00
  • Přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 23.2.2020 9:30
  • Liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • Slavíčkova hala Chlumec n. C.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 23.2.2020 11:40
  • Přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBK Jičín Rumcajsové
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 23.2.2020 12:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • Slavíčkova hala Chlumec n. C.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
IBK Holice - DDM
  • neděle 23.2.2020 12:20
  • Přebor mladších žáků 3+1, 16. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • neděle 23.2.2020 13:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 9. kolo
  • Slavíčkova hala Chlumec n. C.
0:0
0:0, 0:0, 0:0
FBK Jičín Rumcajsové
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 15.3.2020
  • Liga mladších žáků 5+1, 10. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto
  • neděle 15.3.2020
  • Liga mladších žáků 5+1, 10. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
Florbal Primátor Náchod
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 15.3.2020
  • Liga mladších žáků 5+1, 10. kolo
  • SH Domova mládeže Vysoké Mýto
FBK Jičín Rumcajsové
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 29.3.2020 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 11. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • neděle 29.3.2020 11:10
  • Liga mladších žáků 5+1, 11. kolo
  • Sportovní areál Jičín
Florbal Primátor Náchod
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 29.3.2020 12:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 11. kolo
  • Sportovní areál Jičín
FbK Orlicko-Třebovsko
FTC Vysoké Mýto-Bojovníci
  • sobota 4.4.2020 9:40
  • Přebor mladších žáků 3+1, 20. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
TJ Jablonné nad Orlicí
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 4.4.2020 10:30
  • Přebor mladších žáků 3+1, 20. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • sobota 4.4.2020 12:40
  • Přebor mladších žáků 3+1, 20. kolo
  • Tělocvična ZŠ Pardubice - Dubina
Florbal Primátor Náchod
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 12.4.2020 9:00
  • Liga mladších žáků 5+1, 12. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FbK Orlicko-Třebovsko
Sokol Chlumec nad Cidlinou
  • neděle 12.4.2020 10:30
  • Liga mladších žáků 5+1, 12. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
FTC Vysoké Mýto
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 12.4.2020 12:40
  • Liga mladších žáků 5+1, 12. kolo
  • SH Skalka Česká Třebová
OLYMP východní Čechy Pardubice
FbK Orlicko-Třebovsko
  • neděle 3.5.2020
  • Přebor mladších žáků 3+1, 23. kolo
  • SH ZŠ Jablonné n. O.
FbK Orlicko-Třebovsko
TJ Lanškroun
  • neděle 3.5.2020
  • Přebor mladších žáků 3+1, 23. kolo
  • SH ZŠ Jablonné n. O.
FbK Orlicko-Třebovsko
FLORBAL Hlinsko
  • neděle 3.5.2020
  • Přebor mladších žáků 3+1, 23. kolo
  • SH ZŠ Jablonné n. O.
SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF