Starší žáci 2018/2019Liga starších žáků - skupina 4

3:4
0:1, 3:3, 0:0
FbK Orlicko-Třebovsko modří
ŽSK Třemošnice

  • Liga starších žáků - skupina 4 MODŘÍ, 7. kolo
  • neděle 10.2.2019 12:20
  • Multifunkční MSH Skuteč

Reportáž k utkání

FbK Orlicko-Třebovsko modří - Fbc Skuteč 1:5 (0:2) 

V prvním zápase jsme narazili na domácí Skuteč. K vidění byl pohledný florbal se spoustou šancí. Během první desetiminutovky se Skuteč dostala do vedení o dvě branky díky důrazu na velkém brankovišti. Druhá část začala rychlým gólem Skutče, na který záhy odpověděl Michal Břeň (3:1). V celém zápase se opět projevil malý počet vstřelených branek a také smůla. Míček často končil na tyčce. Skutči se nakonec povedlo vstřelit ještě dvě branky a pojistit si tím výhru. Konečný stav utkání OT vs Skuteč 1:5.

Branky: 16:19 Břeň 

FbK Orlicko-Třebovsko modří - TJ Sokol Jaroměř 0:1 (0:1) 

Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti Jaroměři. Tyto zápasy obvykle nekončí velkým brankovým rozdílem a nebylo tomu jinak ani teď. Od začátku jsme byli lepším týmem na hřišti, avšak díky smolné situaci před naší bránou jsme v šesté minutě inkasovali. Ve druhé polovině se utkání za těsného stavu vyhrotilo. Na stavu už nic nezměnilo trefené břevno ani velký závěrečný nápor, při kterém se opět ozvala branková konstrukce. Jaroměř tak uhájila fotbalové skóre 1:0.

FbK Orlicko-Třebovsko modří - ŽSK Třemošnice 3:4 (0:1) 

Ve třetím utkání jsme změřili síly s týmem Třemošnice. První polovina byla z obou stran velmi opatrná. V sedmé minutě jsme inkasovali, ale jinak se skóre v první polovině nezměnilo. Druhá polovina nabídla daleko více gólů. Ve třinácté minutě jsme dostali druhou branku. Cestu za vyrovnáním otevřel v 15. minutě Vojtěch Štantejský (1:2) a ve dvacáté minutě srovnal Luboš Kovář. Během 45 vteřin jsme však opět prohrávali o dvě branky. Naději nám ve 21. minutě dal Luboš Kovář svým gólem na 4:3 a vyloučení hostujícího hráče. Ani po závěrečném tlaku jsme však nevyrovnali. Konečný stav utkání 3:4.

Branky: 14:22 Štantejský (Matoušek), 19:00 Kovář (Šmétka), 20:46 Kovář (Šmétka)

FbK Orlicko-Třebovsko modří - TJ Sokol Dvůr Králové nL 4:3 (4:3) 

Závěrečný zápas jsme hráli proti Dvoru Králové n. L. První polovina nabídla spoustu branek. Tu úvodní hned ve 3. minutě vstřelil náš nejmladší hráč Adam Borovička (1:0). Hned záhy se Dvoru povedlo srovnat. Ve 4. minutě nám opět vrátil vedení Jiří Vaňous (2:1). Po dalších dvou gólech Dvora se vedení překlopilo na soupeřovu stranu. V sedmé minutě pak srovnal Vojtěch Štantejský (3:3) a 2 minuty na to se trefil Štěpán Šmétka (4:3) po zdařilém průniku Václa Sýkory. Ve druhé polovině už nepadla žádná branka, a tak jsme zvítězili 4:3.

Branky: 2:14 Borovička (Štantejský), 3:58 Vaňous (Borovička), 6:08 Štantejský (Borovička), 8:13 Šmétka (Sýkora)

By Jakub Ludvíček


SalmingStore.cz
Český Florbal
WFC 2018
Vstupenky MS 2018