Muži  |  25. prosince 2021

Muži zvládli divokou přestřelku a připisují si další tři body

Muži zvládli divokou přestřelku a připisují si další tři body

Poslední utkání před vánoční pauzou odehrál tým mužů v sobotu 18.12. v České Třebové, kde přivítal soupeře z Třebíče.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. Snipers Třebíč B 12:10
(3:1, 3:7, 6:2)

Hosté se dostali do vedení už v páté minutě díky rychlému obtočení branky, které si domácí brankář nepohlídal. Když o minutu později neproměnil nájezd Šmíd, přihlásila se o slovo druhá lajna. Míček se odrazil do středu hřiště, kde se ho ujal Pinkas, rozehrál ho na nabíhajícího Langera, který našel před bránou osamoceného Mináře. Ten si se zakončením lehce poradil a skóre tak bylo nerozhodné. Do konce třetiny zvýšili Jurco se Šmídem a do šaten tak odcházeli veselejší domácí.

Ve druhé části sice domácí ustáli oslabení za pozdní příchod na hřiště, ale zbytek třetiny se jim vůbec nepovedl. Hosté proměnili, na co sáhli a dokázali vstřelit 7 branek. Nezastavilo je ani střídání gólmanů ve třicáté páté minutě. Po čtyřiceti minutách hry to tak byli domácí hráči, kteří ztráceli dva góly na svého soupeře. (6:8)

K obratu pomohl opět Minář. Jeho střela propadla brankáři hostí mezi nohama, čímž zajistil vedení svého týmu. Hostující se však nevzdali a zvládli stav vyrovnat. Stálo je to však mnoho sil a na rozhodující branku Šmída tak odpovědět nedokázali. Výhru navíc pečetil střelou do prázdné branky Kapoun. (12:10)

by Tadeáš Vaněk

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF