14. prosince 2021

Trénink s mistry je za námi

Trénink s mistry je za námi

V sobotu 11.12. k nám zavítali juniorští mistři Tomáš Jurco a Bohumil Piskáček, kteří si zatrénovali s hráči OT. Jak se akce vydařila?

V sobotních odpoledních hodinách k nám do klubu přijeli juniorští ZLATÍ mistři světa ve florbale. Konkrétně náš odchovanec, brankář Tomáš Jurco, a také obránce Tatranu Střešovice Bohumil Piskáček.

Mistři si pro vybranou skupinu hráčů připravili 1,5 hodiny dlouhý trénink, na kterém se zaměřovali na herní činnosti jednotlivce, ve kterých se aktivně zapojovali i Tomáš s Bobem. Trénink byl zakončený soutěží v nájezdech, kde si vítězové soutěže odnesli podepsané reprezentační tričko a tričko švýcarského týmu SV Willer-Ersigen, kde působil Bob Piskáček.

Následovala diskuse s mistry, kde jsme se nejprve vrátili k uplynulému mistrovství světa, jak ho hráči prožívali, jak probíhala příprava na zápasy, nebo třeba jak vnímali atmosféru a celkově podporu od fanoušků. Poté jsme se přesunuli k jejich florbalovým začátkům, kariéře, a cílům, kterých by chtěli jednou dosáhnout.

Závěrečnou tečku za akcí udělala společná fotografie všech účastníků, a autogramiáda.

Za celý klub moc děkujeme oběma superligovým hráčům, že si v jejich nabitém programu udělali čas, a zprostředkovali hráčům OT nezapomenutelný zážitek.

by Petr Stolín

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF