Muži  |   6. prosince 2021

Muži pokračují v bodové sérii, v prodloužení získali bod

Muži pokračují v bodové sérii, v prodloužení získali bod

Jak odehráli muži své další napínavé domácí utkání?

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FBC Mohelnice 7:8 p.
(3:1, 0:5, 4:1,p. 0:1)

Hráči OT ve svém dalším domácím zápase bojovali se silnou Mohelnicí o prodloužení vítězné série. Od prvních minut k tomu měli dobře nakročeno. Poměrně namotivovanou, avšak herně ospalou družinu z Mohelnice na začátku zápasu přehrávali a dokázali z mála vytěžit maximum, když se již z první střely dostali do vedení zásluhou Jana Horáka. Vedení před koncem úvodní dvacetiminutovky navýšili Matěj Tesař s Vojtěchem Šmídem, hosté odpověděli pouze jednou brankou.

Druhá třetina se ale kvůli nesmyslným vyloučením nesla v opačném duchu. Domácím hráčům se vůbec nepovedla. Nejen, že šli hned čtyřikrát na trestnou lavici, ale hlavně gólman Hrdlička nestíhal lovit míčky ze své svatyně. Nutno podotknout, že mu nepomáhali hráči před ním. Kapituloval hned pětkrát, a tak na poslední periodu pustil do brány novou tvář Marka Koukala.

Ten sice v 46. minutě inkasoval, pak ale předvedl několik skvělých zákroků, kterými držel šance domácího týmu na vyrovnání. A to se jim díky dvěma brankám Vojtěcha Šmída a příspěvkům Patrika Jurca s Matyášem Pinkasem podařilo. Dokonale tak zaskočili hosty, kteří nedokázali využít ani nabídnuté přesilové hry. 

Následovalo tak prodloužení, kde se po sérii neúspěšných protiútoků prosadil z dorážky hostující útočník. Mohelnice si tak z České Třebové odvezla 2 body.

Branky: 03:06 Jan Horák, 03:41 Matěj Tesař, 05:58 Vojtěch Šmíd, 43:41 Vojtěch Šmíd (Tomáš Dryml), 46:20 Vojtěch Šmíd (Jan Horák), 53:13 Patrik Jurco (Vojtěch Šmíd), 54:20 Matyáš Pinkas (Petr Stolín)

by Tadeáš Vaněk

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF