Elévové ÚO  |   5. prosince 2021

Pardubický přebor elévů - Pardubice

Pardubický přebor elévů - Pardubice

První prosincovou sobotu se vydal tým elévů na turnaj přeboru do Pardubic. Původně se měli elévové účastnit také ligy, ale vlivem karantén a nemocí jsme byli nuceni se z ligy omluvit. O to více kluci chtěli hrát a turnaj si náležitě užili.

Prvním soupeřem byl tým z Lanškrouna. I přes jejich početní převahu byl míček o něco častěji na florbalkách našich elévů. Hra byla rychlá a plná hezkých šancí a jednalo se o velmi vyrovnaný zápas. 

Druhý soupeř dorazil z Hlinska, kde součástí týmu byla i dívčí složka. Naše sestava se neměnila v brance nás i v druhém zápase držel M. Vaňous. Kluci se do zápasu zakousli a od prvních minut diktovali ráz utkání. Pěkně si zastříleli a především většinu svých šancí proměnili v branky. 

V posledním utkání dne nás čekal domácí Klub SPV Pardubice. Věděli jsme, že bude nutné si pohlídat pár klíčových hráčů, a to se našim klukům celkem dařilo. V brance měl premiéru M. Rybka a turnajovou premiéru zažil J. Jarkovský. Příslušnost k přípravce na sobě nedal znát S. Kolář. Většinu akcí bratrů Kolářových doplňovali T. Doubrava a P. Kauc, kde bylo vidět, že už spolu něco odehráli. Na hrotu se celý turnaj pohyboal T. Novák. Kluci nevypustili jediný souboj, ale ani soupeř nechtěl zápas pustit. Po mnoha vstřelených brankách a pěkně proměněném nájezdu M. Koláře jsme se rozešli remízou.

Hráči: Doubrava Tomáš, Kolář Michael, Jarkovský Jakub, Kolář Štefan, Rybka Matyáš, Vaňous Mikuláš, Kauc Petr, Novák Tomáš

Hodnocení trenéra: „Především jsme velice rádi, že se turnaj mohl uskutečnit i přes všechny komplikace, které nám aktuální situace připravuje. Pro hráče jsou turnajové zkušenosti k nezaplacení. Kluci si turnaj velmi užili, opustili bublinu tréninků a přenesli své dovednosti do zápasového tempa. Určitě si odnesli chuť dále trénovat a zlepšovat se.“

by Josef Kvapil

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF