4. prosince 2021

Druhá adventní neděle

Druhá adventní neděle

Druhý advent letos připadnul na 5.12.. Koho dnes navštíví doma čert s andělem a Mikulášem?

Pojďte si s námi připomenout co se událo v dubnu, květnu a červnu.

Duben

Projekty Připoj se s OT, OverTime a HraOT v plném proudu po celý duben! Více o projektech v minulém článku: První adventní neděle

Byli jsme poctěni a osloveni magazínem Koridor, kterému poskytla rozhovor předsedkyně klubu Renáta Typlová. Článek z magazínu Koridor naleznete zde: Koridor - strana č.33

Do online světa se zapojili samozřejmě i trenéři a vymýšleli pro své svěřence jakoukoliv aktivitu/ zábavu, kterou mohli provést. Co vymyslel pro starší žáky trenér Martin Šmíd? STRŽMEN

Podpořili jsme projekt „Kilometrová výzva“, která vznikla pod záštitou Českého florbalu. Pustili jsme do světa soutěž o florbalové vybavení. 

Květen

Květen v bodech.

Konečně je to tady! Od 10.5. začínáme trénovat #znovuspolu. Na co se nejvíc těšily naši hráči a hráčky? Koukněte na jejich odpovědi - Na co se těším...?

Radostná zpráva pro náš klub - předsedkyně klubu Renáta Typlová je znovu zvolena hejtmankou pro Pardubický kraj!

Tým mužů byl oceněn v anketě Orlického sportovního sdružení okr. Ústí nad Orlicí za rok 2020.

Vzniklo nové logo našeho maskota Tea společně s jeho partou. Vidět je můžete na našich náborových plakátech, rollupech i letáčcích. Co na ně říkáte? 

Nový merch na skladě! Tentokrát se jedná o svačinový box, který využiješ na zápasy i do školy - Svačinový box OT.

V květnu se měla uskutečnit tradiční akce s novým názvem „Dny florbalu“, která se bohužel už druhým rokem neuskutečnila. 

Červen

Venku krásné počasí, sport i jiné aktivity povoleny a my si všeho naplno užívali.

Jako první novinka, kterou jsme zveřejnili, byla spolupráce se zahraničním klubem ASD FLOORBALL CLUB MILANO. Plány na spolupráci jsou velké a doufáme, že i přínosné a budou plné zážitků pro naše hráče i trenéry.

Další úspěch naší předsedkyně klubu Renči - je znovu zvolena členkou výkonného výboru Českého florbalu na následující 3 roky (2021-2024).

Uskutečnila se již 19. Valná hromada. Článek: Zápis 19. VV.

Odchovanec našeho klubu Tomáš Jurco byl nominován na reprezentační soustředění juniorů

Náš maskot vyrazil na svůj první výlet do nedaleké Skutče, kde se odehrál Maskotový turnaj, kterého se zúčastnila naše přípravka společně s elévy.

Proběhl první ročník akce „Dětský den s OTéčkem“, který sklidil vělký úspěch v České Třebové i v Ústí nad Orlicí. Dětský den s OTéčkem je za námi

Díky dětským dnům jsme náš projekt „OTDNApomáhá“ obohatili o další možnost a to stát se dárcem kostní dřeně! Na místě bylo možné se zaregistrovat a pomoci potřebným. Do našeho projektu se můžete stále zapojit - OTDNApomáhá

Strži a stržky odehrály přátelská utkání, mlži se zúčastnili turnaje O Pohár NIKÉ 2021. 

Také, jsme poprvé navštívili mateřské školky v České Třebové a v Ústí nad Orlicí, kde jsme společně s maskotem ukázali dětem, co je to florbal. 

Dalším kouskem do našeho fanshopu přibyla trička s nápisem „OTGang“ určená pro naše fanoušky.


Děkujeme všem za vaší podporu a přejeme Vám klidnou neděli s druhou zapálenou svíčkou na adventních věncích!

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF