Ženy  |  11. listopadu 2021

Ženy bez bodu

Ženy bez bodu

První listopadový víkend se ženy vydaly do nedalekých Pardubic, kde ve večerních hodinách odehrály zápasy proti celku z Dynama Pardubice a Skutče.

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FbC Skuteč 9:11
(5:0, 0:9, 4:2)

První třetinu v náš prospěch rozjela, už hned ve 12. vteřině, Karolína Kovářová. Káji se rozhodla první brance pořídit kamaráda a vstřelila hned druhý gól. No, a protože jsme tým, tak se k naší rozjezdové střelkyni přidává i Renáta Typlová a Klára Jebousková. Za prvních 10 minut jsme stihly Skutči něžně naznačit, že víme, co děláme. Tuto třetinu zakončila opět Karolína Kovářová, kdy do branky vletěl náš pátý gól. Tato třetina byla v naší režii a Káji si vybojovala krásný hattrick. 

Do druhé třetiny jsme nastoupily asi až s moc velkým klidem, protože naší gólmance, Sáře Zwesperové, padaly míčky za záda jeden za druhým. Stejně tak, jak jsme nenechaly v první třetině skórovat my je, tentokrát nenechaly ony nás. V průběhu 22. minuty se nám dostalo k přesilové hře a bohužel ani tu jsme nebyly schopny využít. Zbývalo 15 vteřin do konce druhé třetiny a holky ze Skutče nás uzemnily jejich 9. gólem. 

Začátek třetí třetiny si pod křídla vzala Renáta Typlová a svými dvěma góly doplnila její hattrick. Renče byla v patách hráčka ze Skutče, která jejich skóre o jednu branku opět vytáhla. To se ale nelíbilo naší Lucii Fárníkové a tak rozvlnila síť zase jejich gólmanky. V tuto chvíli dokonce zápasu zbývalo již jen 5 minut, časomíra ukazovala 8:10 a my jsme věřily v sílu time-outu. Po našem oddechovém čase se skóre o navýšení 1:1 nezměnilo a zápas tímto skončil.

Branky a asistence: 00:12Kovářová (Blažková M.), 03:07 Kovářová (Jebousková Kl.), 07:25 Typlová (Fárníková), 11:10 Jebousková, 14:56 Kovářová, 31:35 Typlová, 40:28 Typlová (Blažková D.), 44:20 Fárníková (Kovářová), 44:55 Typlová (Raisová)

FC Dynamo Pardubice vs. FbK Orlicko-Třebovsko 7:5
(2:2, 2:3, 3:0)

Zápas nám začala rozehrávat Lucie Fárníková, která hned do 5. minuty, zakončila góly dvě naše akce. Takže hned už takhle z kraje měla nakročeno k hattricku. Když už jsme se dostaly do vedení, tak nás v tom Dynamo nenechalo dlouho a jejich dvě hráčky to dorovnaly. Do konce třetiny jsme se snažily bránit případným dalším střelám a nechaly to skončit remízou. 

Druhou třetinu započaly gólem holky z Dynama, hned na to jsme šly na přesilovou hru, a i když nás bylo na hřišti zrovna více, tak se soupeřkám povedlo nás obehrát a zavést balónek do naší branky. Došlo i na trestné střílení od Daniely Blažkové, které bohužel neproměnila. Než nám skončila druhá třetina, tak jsme Dynamu do branky nastřílely ještě 3 góly a tím se dostaly do vedení.

Do třetí třetiny jsme šly s rozdílem jediné branky a tak byl začátek velmi napínavý. Šance tam byly a střílelo se z obou stran. První trefená branka patřila druhé straně, po které přišla opět naše oblíbená přesilová hra. Bez využití možnosti dát gól, když je soupeř v oslabení, se pokračovalo dál a táhlo se to až do konce této třetiny v jejich režii. Než skončilo utkání, se Dynamu ještě dvakrát podařilo přehrát naši gólmanku.

Branky a asistence:
02:45 Fárníková (Blažková M.), 04:49 Fárníková (Jebousková Kl.), 24:28 Blažková M. (Kovářová), 27:52 Jebousková Kl. (Raisová), 29:44 Kovářová (Typlová)

by Daniela Blažková

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF