Muži  |  28. října 2021

DERBY MUŽŮ NA DOMÁCÍ SKALCE

DERBY MUŽŮ NA DOMÁCÍ SKALCE

V sobotu jsme odehráli derby s týmem FBC LETOHRAD Orel Orlice. Do zápasu jsme vstupovali s odhodláním získat tři body. Jak to celé dopadlo?

FbK Orlicko-Třebovsko vs. FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:7
(2:3, 2:2, 2:2)

Hned od prvních minut bylo jasné, že se bude hrát velmi tvrdě a, že oba týmy chtějí vyhrát. Bohužel, pro nás jsme poprvé inkasovali my a celý zápas dotahovali brankové vedení soupeře. Dlouhodobě nás trápí klid v koncovce a neproměněné šance nás stojí cenné body. I v tomto utkání tomu nebylo jinak. Gólově se prosadilo trio Jan Horák, Patrik Jurco a Vojtěch Šmíd, kteří zařídili všech šest branek. Závěrečným tlakem a hrou v šesti jsme se snažili vytěžit aspoň bod, ale štěstěna dnes stála na straně letohradských.

Branky: 18:20 Jan Horák, 19:28 Vojtěch Šmíd (Patrik Jurco), 23:29 Jan Horák (Tomáš Dryml), 31:56 Jan Horák (Patrik Jurco), 43:04 Vojtěch Šmíd (Patrik Jurco), 57:46 Jan Horák (Patrik Jurco)

Hodnocení trenéra:  „Kluci odvedli nejlepší letošní výkon. Konečně jsme začali plnit to, co jsme si před zápasem řekli a troufám si říct, že jsme byli lepší. Musíme více zapracovat na koncovce. Beru tento zápas jako takovou startovací runway.“

Ocenění nejlepší hráči utkání: Pavel Horák a Tomáš Dryml

by Martin Šmíd

Dále čtěte

SalmingStore.cz
Český Florbal
IFF